آیا بازارها از اخبار واکسن Covid-19 Pfizer هیجان زده اند؟

[ad_1]

[Here’s what you need to know about Pfizer’s Covid-19 Vaccine.]

در 17 تا 18 نوامبر ، DealBook اولین جلسه ما را برگزار می کند اجلاس آنلاین. با ما همراه باشید تا از مهمترین روزنامه نگاران در تجارت ، سیاست و فرهنگ استقبال کنیم تا مسائل مهم حال و آینده را بررسی کنیم. از هر کجای دنیا به صورت رایگان تماشا کنید. اکنون ثبت نام کنید.

همه گیری هنوز بیداد می کند ، اما درک آن از بازار سهام وخیم که به لطف داده های امیدوارکننده آزمایش های بالینی واکسن ویروس کرونا توسط Pfizer و BioNTech در حال معاشقه با بالاترین رکورد است ، دشوار خواهد بود. امروز ، معاملات آتی نشان می دهد که تجمع روز گذشته ممکن است تمدید شود.

امید است که همه گیری وجود داشته باشد ، الگوی معمول را به هم ریخته است، سهام در حال پرش به بخشهایی هستند که بیشتر تحت تأثیر رشد اقتصاد گسترده تر قرار دارند ، مانند انرژی و بانک ها و شرکت هایی که بیشتر تحت تأثیر انسداد قرار دارند ، مانند AMC (با 51٪) ، United Airlines (با 19٪) و Macy’s با 17٪). ستارگان فناوری همه گیر بزرگترین بازنده روز بودند ، مانند Peloton (20٪ پایین) ، Zoom (17٪ کاهش) و Netflix (9٪ پایین).

  • یوهانا کرکلوند ، مدیر ارشد سرمایه گذاری شرودرز ، گفت: “احتمال بهبودی L به طور قابل توجهی کاهش می یابد.” “شاید ما سرانجام کاتالیزور را پیدا کرده ایم که از سهام” در خانه بمان “که از محاصره استفاده می کرد به سمت سهام بازیابی منحرف شود.”

دلایل احتیاط وجود دارد. کارشناسان هشدار داده اند که حتی اگر Pfizer واکسن خود را تأیید کند – و به داده های بیشتری احتیاج دارد – دوزها در ابتدا فقط برای بخش کوچکی از مردم در دسترس خواهد بود. همانطور که همکاران ما در The Morning یادداشت می کنند ، “دو داستان کاملاً متفاوت در مورد ویروس کرونا وجود دارد که اکنون اتفاق می افتد”: با خوشحالی بازارها ، سوابق آلودگی به ویروس کرونا هر روز ثبت می شود.

سوال اصلی: آیا سرمایه گذاران از خودشان جلوتر هستند؟ لیزا شلت ، مدیر ارشد سرمایه گذاری در مدیریت ثروت مورگان استنلی ، به تایمز گفت: “این انواع حرکاتی است که اگر بنزین به سرعت اشتیاق را تأیید نمی کند ، بنزین معمولاً تمام می شود.” همانطور که استاد معاملات در زیر ذکر کرده است ، چرخش های شدید ، تأثیر بازارهای ظاهراً دانای کل را زیر سوال می برد.

اروپا آمازون را به نقض ضد انحصاری متهم می کند. مارگرت وستاجر ، رئیس رقابت اتحادیه اروپا ، غول تجارت الکترونیکی را متهم کرده است که برای افزایش فروش خود از داده هایی که از خرده فروشان شخص ثالث جمع آوری می کند ، استفاده کرده است. وی گفت: “ما باید اطمینان حاصل کنیم که سیستم عامل های دو منظوره با قدرت بازار ، مانند آمازون ، رقابت را مخدوش نمی کنند.”

بیشتر جمهوری خواهان از امتناع رئیس جمهور ترامپ برای عقب نشینی حمایت می کنند. مقاماتی مانند سناتور میچ مک کانل ، رهبر اکثریت ، از رد ادعاهای دروغ آقای ترامپ درباره آرای غیرقانونی و انتخابات سرقت شده خودداری کردند. به طور جداگانه ، وكلاي Jones Day و Porter Wright ، دو شركت بزرگ حقوقي كه در زمينه چالش هاي قانوني آقاي ترامپ كار مي كنند ، در مورد كار خود ابراز نگراني كرده اند.

مدیران ارشد سافت بانک از سمت خود استعفا می دهند. سه مدیر ارشد – از جمله راجیف میسرا ، رئیس صندوق بینایی و مارسلو کلور ، مدیر عامل شرکت – در میان فشارها برای بهبود حاکمیت شرکتی SoftBank ، از قدرت کناره گیری می کنند. (آنها به عنوان رهبر باقی خواهند ماند.)

اتحادیه اروپا تعرفه های جدیدی را برای کالاهای ایالات متحده وضع می کند. این مالیات 4 میلیارد دلاری برای محصولات مانند هواپیما و شکلات به دنبال حکم سازمان تجارت جهانی است که به اتحادیه اروپا اجازه می دهد تا بابت یارانه های غیرقانونی به بوئینگ تلافی کند. سال گذشته به دنبال تصمیم مشابه در مورد ایرباس ، ایالات متحده تعرفه هایی را برای کالاهای اروپایی وضع کرد.

دعوای بیل گروس و همسایه اش به دادگاه می رود. روز گذشته ، یک دادخواست در مورد ادعاهای رقابتی برای آزار و اذیت توسط یک سرمایه گذار مشهور اوراق قرضه و کارآفرین مارک توفیک تشکیل شد. آقای گروس گفته است اگر همسایه شکایت را رد کند ، دیگر صاف کردن آهنگ با مضمون را در جزیره Gilligan متوقف خواهد کرد. وكیل آقای گروس آقای توفیك را به “نگاه كردن به تام” متهم كرد.

استفان داویدوف سلیمان، همچنین به عنوان استاد معاملات شناخته می شود ، استاد دانشکده حقوق برکلی و یک مدیر دانشکده در مرکز حقوق ، تجارت و اقتصاد در برکلی است.

چند هفته گذشته برای فرضیه بازارهای کارآمد خوب نبوده است. نخست ، نظرسنجی ها با عدم پیش بینی نتایج بسیاری از مسابقات هفته گذشته ، انتخابات را اشتباه گرفتند. دیروز ، سرمایه گذاران بازارها را گیج کردند.

این افزایش سهام با این تز پشتیبانی شد که آرامش دوران پس از ترامپ و یک دولت تقسیم شده یک مزیت برای تجارت خواهد بود. اما اشتباه نکنید: بیشتر موارد مربوط به اخبار واکسن Pfizer بود.

آنچه در مورد افزایش بسیار شگفت آور است این است که نباید اتفاق می افتاد. این اعلامیه واکسن کاملاً مورد انتظار بود. Pfizer و دیگر شرکت های تولید واکسن هفته هاست که در ماه نوامبر خبر از انتشار آن می دهند. در حقیقت ، برخی از ناظران بازار این نکته را در نکات موقعیت یابی خود آورده اند.

مارکو کولانوویچ ، رئیس استراتژی کمی و کمی و کلان در JPMorgan Chase ، در تمام طول سال حق دارد. او ته بازار را نامید ، سپس Nasdaq را بالا نامید و همچنین به چرخه های مصرف کننده روی آورد. وی همچنین با ارائه یک سری گزارش های منتهی به انتخابات ، خاطرنشان کرد که شواهد خارج از نظرسنجی ها حاکی از آن است که رئیس جمهور ترامپ عملکردی بهتر از آنچه انتظار می رفت را نشان می دهد.

پیش بینی های آقای کولانوویچ نشان می دهد که چه چیزی را از دست می دهیم ، حتی اگر بیش از هر زمان دیگری به اطلاعات دسترسی داشته باشیم. مردم توسط ترس رانده می شوند ، در لحظه زندگی می کنند و از طغیان دیدگاه های شدید در شبکه های اجتماعی منحرف می شوند. این با تعصبات سیاسی که همه چیز را آلوده می کند ، از جمله ارزیابی بازار ، پیچیده است. تجارت توسط بازی های تکانشی و جمعیت Robinhood مصرف می شود. اطلاعات مردم بیش از حد است و پردازش سیگنال های قابل توجه به زمان بیشتری نیاز دارد.

همه اینها بدان معنی است که بازارها می توانند در طولانی مدت م effectiveثر واقع شوند ، اما امروزه برای روشن شدن آن حتی زمان بیشتری لازم است.


– ریچ هندلر ، مدیر عامل شرکت جفرز ، در “20 چیزی که می خواهم روزی که کارم را به عنوان تحلیلگر وال استریت شروع کردم ، کسی برایم بگوید


قانون مراقبت مقرون به صرفه امروز در دیوان عالی کشور مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. در صورت عدم اعتبار این قانون ، برخی از سرمایه گذاران آماده بازیابی درآمد حاصل از سرمایه گذاری های گذشته شده اند. در واقع ، این دادخواستها سوالات و درخواستهای زیادی برای بازپرداخت مالیات از سازمان امور مالیاتی ایجاد کرده است ، کارشناسان مالیاتی می گویند.

بحث های امروز مربوط به “اختیارات فردی” اوباماکر است ، مجازات عدم استفاده از بیمه درمانی. این چالش برانگیزان می گویند وقتی کنگره مجازات خود را در سال 2017 صفر تعیین کرد ، توجیهی را که برای کل قانون در حکم قبلی دادگاه عالی ارائه شده بود که منوط به برخورداری از حکم به عنوان مالیات بود ، نقض می کردند. از نظر تئوریک ، اگر تگزاس و سایر ایالت های مورد حمایت جمهوریخواهان که توسط دولت فدرال پشتیبانی می شوند موفق به لغو این قانون شوند ، ممکن است مالیات های دیگر مربوط به ACA بازپرداخت شود

سازمان امور مالیاتی پرونده را به عنوان راهنمای ادعاهای بازپرداخت ذکر می کند اوایل امسال این ادعاها جایگزین هستند و بسته به یک رویداد آینده مانند دادخواست ، حق تشکیل پرونده را پس از مهلت قانونی برای خود محفوظ می دارند. برخی از بایگانی ها امیدوارند که در صورت لغو ACA ، مالیات های دیگر باطل شود ، از جمله افزایش 3.8 درصدی سرمایه گذاری با درآمد خالص که در یک قانون همراه از سال 2010 تصویب شده است.

این یک شات از راه دور است. حتی اگر حکم فردی سقوط کند ، دادگاه می تواند قانون مراقبت های بهداشتی را تأیید کند و حتی سقوط کل قانون برخی از این بازپرداخت ها را تضمین نمی کند. “از آنجا که استدلال های خلاف قانون اساسی بودن حکم به تغییر قانونی بستگی دارد که از سال 2017 لازم الاجرا شد و تا سال 2019 لازم الاجرا نشد ، بسیار بعید به نظر می رسد که دادگاه بی اعتبار بودن ACA در سال 2016 را بپذیرد. جاناتان گیفورد ، وكیل مالیاتی كلیاری گوتلیب ، به DealBook گفت. وی افزود: “اما افرادی كه متقاضی بازپرداخت هستند احتمالاً تصور می كنند كه هر اتفاقی می تواند بیفتد و مطمئناً در سال 2020 این واقعیت بیش از هر زمان دیگری به نظر می رسد.”


بروکس بارنز از تایمز از لس آنجلس نوشت: ماه ها پس از چشمک زدن و از دست دادن مسئولیت خود به عنوان مدیرعامل TikTok ، کوین مایر نقش جدیدی را عهده دار شد: مشاور ارشد Len Blavatnik از صنایع دسترسی.

این “دانش و بینش بسیار ارزشمندی” را به دسترسی ، آقای بلاواتنیک گفت که صاحب مشاغل رسانه ای مانند وارنر موزیک و سرویس پخش جریانی ورزشی DAZN است. قبل از پیوستن به TikTok ، آقای مایر Disney + را اداره می کرد و یکی از مدعیان جانشینی باب Iger بود زیرا فشار رئیس جمهور دیزنی به صاحبان TikTok چینی ، اهداف جهانی شبکه را محدود کرد و باعث شد آقای مایر ترک کند. فقط بعد از سه ماه

  • آقای مایر نقش دسترسی را “م componentلفه اصلی تلاشهای آینده من” خواند. وی همچنین مذاکراتی را برای پیوستن به Redbird Capital ، شرکت سرمایه گذاری ورزشی و سرگرمی که اخیراً SPAC را راه اندازی کرده ، انجام داده است.


سفر کاهش می یابد ، اما هنگام بازگشت ، رسیدن به فرودگاه ، یک جلسه یا هر مکان دیگر در یک زمان خاص کمی آسان تر خواهد بود. اواخر امروز ، Uber ویژگی ای را که مدت هاست جامعه تجارت به دنبال آن است ، اعلام می کند: رزرواسیون.

چگونه کار می کند با Uber Reserve ، موتورسواران می توانند تا 30 روز قبل سفر به بیش از 20 شهر ایالات متحده را برنامه ریزی کنند. این برنامه که از هفته آینده آغاز می شود ، طبق معمول قیمت خود را پیشاپیش ارائه می دهد. اگر وانت به موقع نرسد ، سواران 50 دلار اعتبار دریافت می کنند.

این تغییری در خدمات اتومبیل های قدیمی است. این برنامه جدید بزرگترین مزیتی را دارد که خدمات اتومبیل و لیموزین نسبت به مسافرتهای تقاضا دارند. اما با توجه به اینکه تعداد کمی از افراد در این روزها جابجا می شوند دیدن هرگونه تأثیر ممکن است مدتی طول بکشد

معاملات

  • گزارش شده است که NextEra Energy ماه ها پس از رد شرکت انرژی رقیب Evergy به مبلغ 15 میلیارد دلار موجودی ، پیشنهاد خرید آن را داده است. (رویترز)

  • شرکت VF که مالک ون و تیمبرلند است ، برند سوسک سوپریم را به قیمت 2.1 میلیارد دلار خریداری خواهد کرد. (نیویورک)

سیاست و سیاست

  • از سرگیری برنامه های وام اضطراری بانک فدرال ، که قرار است در پایان سال منقضی شود ، به یک مبارزه سیاسی شدید تبدیل شده است. (نیویورک)

  • انگلیس از شرکتهای بزرگ خواسته است که در مورد خطرات آب و هوایی گزارش دهند. (نگهبان)

فن آوری

  • رئیس جمهور منتخب جو بایدن ادامه دادخواست وزارت دادگستری ضد انحصاری علیه گوگل را دارد و ممکن است شکایتی را علیه فیس بوک ، آمازون و اپل تشکیل دهد. (نیویورک)

  • زوم موافقت شخص ثالث از پروتکل های امنیتی خود را به عنوان بخشی از توافقنامه پیشنهادی با کمیسیون تجارت فدرال اعلام کرده است. (پروتکل)

بهترین از بقیه

  • از زمان روی کار آمدن رئیس جمهور ترامپ ، آمریکای سازمانی مانند هرگز درگیر جنگ های فرهنگی شده است. (نیویورک)

  • Four Season – شرکت محوطه سازی ، نه هتل – با فروش پیراهن هایی با شعارهایی مانند “چمن و نظم!” (نیویورک) از نقش غیرمنتظره خود در چالش های قانونی مبارزات انتخاباتی ترامپ استفاده کرد.

ما بازخورد شما را دوست داریم! لطفاً افکار و پیشنهادات را به آدرس dealbook@nytimes.com ایمیل کنید.

[ad_2]

منبع: aseman-kharash.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum