اطلاعات مربوط به ادعاهای بیکاران که انتظار می رود جهت گیری اقتصاد را روشن کنند: به روزرسانی های زنده

[ad_1]

بیش از پنج میلیون شرکت تحت برنامه تسهیل امضای دولت فدرال برای مشاغل کوچک وام دریافت کرده اند ، اما براساس اطلاعات اخیر ، تعداد کمی از این شرکت ها مبالغ هنگفتی را بلعیده اند.

جزئیات وام منتشر شده توسط اداره تجارت كوچك نشان می دهد كه حدود 600 شركت 10 میلیون دلار وام دریافت كرده اند كه بیشترین مبلغ تحت برنامه 523 میلیارد دلاری حمایت از دستمزد است. طبق گفته استیسی کاولی و الا کواز از نیویورک تایمز ، تنها 1٪ از وام گیرندگان بیش از یک چهارم کل مبلغ پرداختی را دریافت کرده اند.

این داده ها اولین گزارش کامل در مورد چگونگی صرف پول فدرال از طریق PPP است که وام های دشواری را به مشاغل کوچک آشفته ارائه می دهد تا به آنها در حفظ کارگران و پیگیری صورتحساب ها کمک کند.

 • شرکت هایی که حداکثر 10 میلیون دلار وام دریافت کرده اند ، شامل ده ها رستوران زنجیره ای از جمله Black Angus Steakhouse ، PF Chang’s ، Legal Sea Foods و TGI Friday است که از استثنایی مورد علاقه صنعت رستوران بهره مند شده اند.

 • شرکت های حقوقی برجسته ای مانند Boies Schiller Flexner ، یک شرکت گران قیمت که توسط دیوید بویز اداره می شود و Kasowitz Benson Torres ، که توسط وکیل شخصی دیرینه رئیس جمهور ترامپ ، مارک E. Kasowitz تاسیس و اداره می شود ، 10 میلیون دلار وام دریافت کردند.

این داده ها همچنین نشان می دهد که SBA چقدر ناسازگار در ازای پرداخت وام از طریق وام برای بلایا با خسارت اقتصادی ، یک پروژه کمک رسانی همچنان ادامه دارد که به شرکت ها و سازمان های غیر انتفاعی وام هایی با بهره کم به طور مستقیم از دولت ارائه می دهد تا به آنها کمک کند عملیات ضرب و شتم خود را بازیابی کنند. .

 • دو سازمان در اوایل آوریل با بیش از 500،000 دلار وام دریافت کردند ، سقفی که آژانس برای برنامه در همان ماه تعیین کرد. مرکز جوامع یهودی در استمفورد ، کانکتیکات 900000 دلار و گروه CWC ، یک کلینیک عمل جراحی در بلوو ، واشنگتن ، 713،900 دلار دریافت کردند.

 • بیش از 8000 سازمان با پرداخت 500000 دلار وام دریافت كردند ، محدودیتی كه بعداً به 150،000 دلار كاهش یافت ، جایی كه از ماه مه باقی مانده است. برنامه EIDL از آغاز بحران ویروس کرونا تاکنون 3.6 میلیون وام در مجموع 194 میلیارد دلار پرداخت کرده است – بسیار بیشتر از آنچه این برنامه در کل تاریخ 67 ساله خود داده است.

در نوروک ، کالیفرنیا ، یک نوار تغذیه در فضای باز مطابق با ممنوعیت موقت ، نوار چسب شد. مقررات منع رفت و آمد و سایر محدودیت های تجاری اخراج های جدیدی را ایجاد کرده است.
اعتبار …Jae C. Hong / آسوشیتدپرس

با انتشار گزارش آخرین داده های هفتگی دولت در مورد ادعاهای بیکاری ، تأثیر همه گیر بر اقتصاد مشخص تر خواهد شد.

ادعاهای اولیه برای دو هفته متوالی در حال افزایش است ، این نشانه آن است که منع رفت و آمد و سایر محدودیت ها در فعالیت های تجاری در برابر شیوع ویروس کرونا باعث شده کارفرمایان مجبور به قطع شغل شوند. سومین افزایش هفتگی سیر نزولی اقتصاد را تأیید می کند.

دایان سوانک ، اقتصاددان ارشد در گرانت تورنتون در شیکاگو ، گفت: “این روند در جهت اشتباه پیش می رود.” “بازار کار راه طولانی را در پیش دارد و ما احتمالاً با ورود به زمستان به جای جلو ، عقب خواهیم رفت.”

خانم سوانک افزود: وانت هنگام شکرگذاری برای صنایعی مانند خطوط هوایی و هتل ها کمی به تأخیر افتاد ، “اما برای تغییر معادله برای معمول ترین روزهای سفر در سال کافی نبود.” . “و متأسفانه ، این احتمالاً منجر به موارد بالاتر ویروس کرونا می شود.”

مایکل گپن ، اقتصاددان ارشد ایالات متحده در Barclays ، اظهار داشت: چشم انداز واکسن برای مبارزه با ویروس یک سیگنال امیدوار کننده برای مدت طولانی است ، اما اقتصاد تا زمانی که تلقیح گسترده در بهار آغاز نشود ، با چالش های جدی روبرو خواهد شد.

این کشور در سه ماهه اول به دنبال نرخ رشد اقتصادی ایالات متحده نزدیک به صفر و در پی آن است که در اواخر سال با افزایش هزینه های مصرف کننده بهبود می یابد. آقای گپن گفت: “من فکر می کنم اقتصاد در یک پایه استوار است ، اما شاید ما فقط در حال حاضر و تا پایان سه ماهه اول چند ضربه داشته باشیم.”

بازار Sainbury در لندن. این زنجیره که سودهای زیادی را در سال جاری گزارش کرد ، اعلام کرد با کنار گذاشتن پیشنهاد توقف دولت ، مالیات تجاری املاک را امسال پرداخت خواهد کرد.
اعتبار …Facundo Arrizabalaga / EPA ، از طریق Shutterstock
 • وال استریت آماده افتتاح بدون تغییر بود و شاخص های اروپا با پایین آمدن سرمایه گذاران در انتظار آخرین داده های بیکاری ایالات متحده بود.

 • شاخص Stoxx Europe 600 0.4٪ افت کرد. FTSE 100 در انگلیس 0.2٪ ، CAC در فرانسه 0.4٪ و DAX در آلمان 0.5٪ پایین بود. در آسیا ، شاخص Nikkei 225 در ژاپن اندکی تغییر کرد ، در حالی که شاخص Hang Seng در هنگ کنگ 0.7٪ رشد کرد.

 • ادعاهای اولیه در مورد مزایای بیکاری در این ایالت برای دو هفته متوالی افزایش یافته است ، زیرا افزایش موارد ویروس باعث محدودیت رفت و آمد و سایر محدودیت های اجتماعی در ایالات متحده شده است. به گفته جوزف آر. بایدن جونیور ، رئیس جمهور منتخب ، سرمایه گذاران در حال مشاهده این مسئله هستند که آیا تقاضا همچنان افزایش می یابد ، فشار بر کنگره برای ارائه بسته تخفیف مالیاتی به زودی.

 • به عنوان نشانه ای از پیشرفت ، بهترین دموکرات های کنگره در روز چهارشنبه طرحی را برای تحریک سازش 908 میلیارد دلاری پیشنهاد شده توسط یک گروه دو حزب از سناتورهای میانه رو تصویب کردند. بسیار کوچکتر از نمونه پیشنهادی قبلی است. این گروه از سناتور میچ مک کانل ، رهبر اکثریت جمهوری خواهان ، خواست تا مذاکرات را از سر بگیرند.

 • نکته مهم دیگر برای داده های اقتصادی روز جمعه خواهد بود ، زمانی که گزارش وزارت کار در مورد رشد شغل در ماه نوامبر منتشر شود.

 • قیمت نفت کاهش یافته است. هر بشکه معاملات آتی وست تگزاس اینترمدید 0.6٪ کاهش یافت و به 44.99 دلار رسید. اوپک و دیگر کشورهای تولید کننده نفت ، از جمله روسیه ، اواخر روز پنجشنبه دیدار می کنند تا مشخص کنند که آیا از آغاز ماه آینده ، طبق توافق قبلی ، به کاهش تولید یا افزایش تولید دو میلیون بشکه در روز ادامه می دهند. این.

 • سه تا از بزرگترین فروشگاه های بزرگ سوپرمارکت انگلیس گفته اند که پس از پیشنهاد دولت مبنی بر تعلیق مالیات سال ، 1.3 میلیارد پوند (1.7 میلیارد دلار) هزینه تجارت ، نوعی مالیات بر دارایی تجاری ، پرداخت خواهند کرد. فروشگاه ها موفق شدند در حین قفل باز بمانند و سود قابل توجهی را گزارش دهند. سهام Sainsbury 2.7٪ و سهام Tesco 1.2٪ افزایش یافت.

 • سهام مدیره Pershing Square Holdings پس از اعلام مدیر شاخص FTSE در لندن 0.8٪ افزایش یافت که ابزار سرمایه گذاری که صندوق پرچین آمریکا از Bill Bill Ackman Pershing Square را ردیابی می کند در اواخر این ماه به شاخص FTSE 100 خواهد پیوست. .

به دنبال از دست دادن رئیس جمهور ترامپ توسط جوزف آر. بایدن جونیور معاون رئیس جمهور سابق ، بیش از 40 درصد جمهوری خواهان نظرسنجی شده برای نیویورک تایمز گفتند که انتظار دارند خانواده آنها برای یک سال از نظر مالی وضع بدتری داشته باشند 4 درصد در ماه اکتبر. دموکرات ها ابراز خوش بینی کرده اند – البته نه به شدت تغییر در احساسات جمهوری خواهان.

نظرسنجی جدیدی که توسط شرکت تحقیقاتی آنلاین SurveyMonkey انجام شده است ، میزان اعتماد آمریكایی ها به مسیر اقتصاد را با حزب گرایی و ایدئولوژی در هم آمیخته است. در روزهای پس از انتخابات ، جیم تانکرسلی و بن کسلمن از نیویورک تایمز گفتند ، برای اولین بار از زمان تحلیف آقای ترامپ در سال 2017 ، دموکرات ها و رأی دهندگان مستقل اعتماد به نفس بیشتری در اقتصاد نسبت به جمهوری خواهان داشتند.

در اینجا برخی از نتایج مطالعه آورده شده است:

 • دموکرات ها در ماه نوامبر تقریباً سه برابر بیشتر از ماه اکتبر گفتند که انتظار دارند شرایط تجاری خوب یا بسیار خوبی در سال آینده در این کشور وجود داشته باشد. آنها بیش از دو برابر ماه اکتبر گفتند که انتظار دارند “از نظر اقتصادی مداوم برای پنج سال آینده” داشته باشند.

 • در واقع جمهوری خواهان بیشتر از ماه اکتبر گفتند که در ماه نوامبر عملکرد خوبی دارند. اما تقریباً از هر چهار نفر سه نفر اظهار داشتند که انتظار دارند “دوره های بیکاری گسترده یا افسردگی” طی چند سال آینده باشد ، این در حالی است که سه مورد در 10 ماه اکتبر بود.

 • برخی از پیشنهادهای آقای بایدن توسط رای دهندگان جمهوریخواه پشتیبانی می شود. از هر 10 جمهوریخواه بیش از چهار نفر از افزایش مالیات افرادی که سالانه بیش از 400000 دلار درآمد دارند حمایت می کنند. سه چهارم جمهوری خواهان از پیشنهاد اطمینان از مرخصی استحقاقی بیمار برای کارگران در طی شیوع ویروس کرونا حمایت می کنند.

تغییرات عمده حزب در اعتماد به نفس از زمان انتخابات در دهه های اخیر به امری عادی تبدیل شده است. احساسات اقتصادی جمهوری خواهان هنگامی که باراک اوباما در سال 2008 به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد ، سقوط کرد ، سپس با انتخاب آقای ترامپ در سال 2016 میلادی افزایش یافت. اعتماد به نفس جمهوری خواهان برای کل دولت ترامپ تا زمان انتخابات بسیار بالاتر از دموکرات ها بود. دوباره به الگوی مخالف منجر شد.

درباره این مطالعه: داده های این مقاله از یک نظرسنجی آنلاین از 3،477 بزرگسال که توسط شرکت نظرسنجی SurveyMonkey از 9 تا 15 نوامبر انجام شده است ، بدست آمده است. این شرکت پاسخ دهندگان را به طور تصادفی از نزدیک به سه میلیون نفر که هر روز در سیستم عامل خود نظر سنجی می کنند ، انتخاب کرد. پاسخ ها متناسب با مشخصات دموگرافیک جمعیت ایالات متحده آمریکا سنجیده شدند. این مطالعه دارای برآورد خطای مدل شده (مشابه خطای مجاز در یک نظرسنجی تلفنی استاندارد) به اضافه یا منفی 2.5 درصد است ، بنابراین اختلافات کمتر از این مقدار از نظر آماری ناچیز است.

بسیاری از صاحبان خانه در معرض خطر توقیف می توانند کمی راحت تر نفس بکشند – حداقل برای یک ماه دیگر.

آژانس مالی مسکن فدرال ، تنظیم کننده ناظر بر وام های وام شده با بودجه فدرال ، روز چهارشنبه گفت که صاحبان خانه با وام های تضمین شده توسط Fannie Mae یا Fredy Mac حداقل تا 31 ژانویه 2021 از مالکیت منافع محافظت می شوند قرار بود اواخر این ماه منقضی شود.

افرادی که در املاکی زندگی می کردند که فانی یا فردی به دلیل اینکه صاحبخانه نمی توانست وام را پرداخت کند ، مالک آن شدند نیز تسکین یافتند: سازمان تنظیم مقررات همچنین مهلت قانونی اخراج خود را تمدید کرد.

مارک کالابریا ، مدیر آژانس مالی مسکن فدرال ، با اشاره به دو تجارت موسوم به بودجه دولتی گفت: “این تمدید آرامش خاطر بیش از 28 میلیون صاحب خانه با وام های تحت حمایت شرکت”.

فانی و فردی که وام های زیادی را از وام دهندگان خریداری می کنند و آنها را برای سرمایه گذاری بسته بندی می کنند ، تنها سازمان های وابسته به دولت نیستند که در مورد وام های مربوط به کار خود مهلت قانونی ایجاد کرده اند. اداره مسکن فدرال ، که اغلب وام هایی را به وام گیرندگانی که سرمایه کمتری سرمایه گذاری می کنند ، بیمه می کند ، تا 31 دسامبر مهلت قانونی برای سلب مالکیت و اخراج دارد. سخنگوی آژانس گفت که او در حال ارزیابی مراحل بعدی خود است.

ناظر ، ناظر بر Fannie و Freddie ، گفت که با توجه به پیش فرض های وام ، سلب مالکیت و ضررهای مربوط به آن ، انتظار می رود اکنون ارائه کمک های همه گیر به وام گیرندگان و مستاجران 6 میلیارد دلار هزینه کند. تمدید یک ماهه به آن اضافه می شود.

صاحبان خانه می توانند با وارد کردن آدرس آنها در وب سایت های مختلف دولتی ، از مالکان وام خود مطلع شوند.

[ad_2]

منبع: aseman-kharash.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum