با ما همراه باشید

حال که تفاوتهای دو نسخه از برگزاری جشن عروسی و عقد آریایی تا حدودی مشخص و روشن شد باید توجه داشت که چه علل و سلسله عواملی باعث رواج این مراسم در بین تودههای مختلف مردم و عروس و دامادها و در کل زوجهای جوان شده است. البته که وجود پارکینگ اختصاصی احتمالاً باعث افزایش هزینه میشود ولی قطعاً ارزشش را خواهد داشت. از امکانات بسیار عالی دفتر عقد و ازدواج مهر افزا، دارا بودن پارکینگ اختصاصی است؛ که موجب میشود با خیالی آسوده میهمانانتان به استقبال این لحظه باشکوه بیایند.

سالن عقد و دفتر ازدواج خاطره به این نتیجه رسیده است که مراسم عقد زمانی زیبا و دلچسب است که همه شرکتکنندگان در مراسم از آن لذت ببرند و آرامش و راحتی داشته باشند. ما در دفتر ازدواج و سالن عقدی متفاوت در تهرانپارس تنها به برگزاری یک مراسم ساده و پیشپاافتاده نمیاندیشیم.

برای اینکه سفره عقد خلاقانه و زیبایی بچینید حتما نیازی به فضای باز، بزرگ و وسیعی نیست و در باغ تالارها صرفا فضای بیشتری دارید و میتواند در چیدن آن تاثیرگذار باشد؛ اما خب نمیتوان گفت به طور قطع برای چیدن سفره عقدی زیبا و جذاب باید آن را در فضایی باز بچینید.

اگر تعداد میهمانان شما کمتر از حد معمول است و با این حال به دنبال جشن عقدی خاص و با شکوهید مجموعه ماکان همان قابلیت ویژه باغ تالار والا است. چون عموماً جشنهای عروسی به صرف شام و در شب برگزار میشوند، هوا تاریک خواهد بود و نیاز به نورپردازی مناسب به ویژه در باغ تالارها بیشتر خواهد بود.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از سالن عقد با ظرفیت بالا دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر