برای برخی از کارفرمایان ، کار در خانه دیگر گزینه ای نیست.


جی فورمن ، مدیر عامل شرکت سازنده اسباب بازی های اساسی سرگرمی بوکا راتون ، فلوریدا ، از جمله کارفرمایانی است که معتقد نیستند همه گیری همه گیر باعث تغییر اساسی عملکرد میلیون ها آمریکایی شده است.

نلسون دی شوارتز به نیویورک تایمز گفت: آنها حتی وقتی ویروس کرونا در برخی از مناطق کشور افزایش می یابد ، به کارمندان خود یادآوری می کنند و می توانند تعادل بین ایمنی و نیاز به تجمع در زیر یک سقف را برقرار کنند.

برخی از کارمندان پس از حواس پرتی از کار با اشتیاق برمی گردند. دیگران پس از درخواست کمی بیشتر از انجام این کار دریغ داشتند. و حداقل یکی از کارمندان Basic Fun به جای بازگشت به دفتر کار دیگری پیدا کرده است.

آقای فورمن بدون تردید در مورد ماسک ها یا بدبینان ویروس کرونا است. وی همچنین طرفدار رئیس جمهور ترامپ نیست ، که تأثیر نقاب ها را زیر سوال ببرد و از محاصره هایی که بسیاری از کارمندان را مجبور به کار در خانه کرده انتقاد کند.

اما وی معتقد است که برای اطمینان از ایمنی کارگران وی اقدامات لازم – مانند ماسک ها و میزهای اجباری پهن شده ، با ضد عفونی کننده دست که در سراسر دفتر قرار دارد – انجام شده است. و این بدان معناست که کارمندان وی دیگر حق انتخاب در خانه را ندارند.

وی گفت: “ما دوباره با هم هستیم و در یک تیم کار می کنیم.” آقای فورمن انتظار دارد که تأثیرات همه گیری دست کم تا یک سال دیگر ادامه داشته باشد ، “اما به هیچ وجه نمی توان یک تجارت را به همان اندازه که کارمندان با هم کار می کنند از خانه کارآمد باشد.”

حتما بخوانید:  باربری تهران نو - تجربه یک اسباب کشی رویایی با اتوبار در محدوده تهران نو


منبع: aseman-kharash.ir

دیدگاهتان را بنویسید