برای زنده ماندن از همه گیری ، Savile Row یک استراتژی سفارشی طراحی می کند


وی گفت: “مردان بیشتر یا بیشتر ، با شکم آبجو یا بدون شکم آبجو هستند.” در عوض ، او ماسک های همه گیر به ارزش ده ها هزار دلار ، برخی از بقایای یک پیراهن را فروخت و با جاه طلبی بیشتری یک اقدام جدید ، دور از دسترس اجتماعی ، یک فروشگاه آنلاین به نام Form Tailoring توسط Gormley & Gamble را تهیه کرد.

وی گفت: “كاملاً برای كوید ثابت شده است.”

ریچارد اندرسون ، صاحب فروشگاهی به نام وی ، به رویکرد شخصی در فروش در ماه های بین قفل ها پایبند است. او سه بلیزر تصادفی طراحی کرده بود و یک روز بعد از ظهر ، قبل از اینکه دوباره درهای خود را ببندد ، آنها را در آینه مدل کرد. آنها یک الگوی مشابه داشتند – یک دکمه ، یقه های بالا ، شانه هایی که اندکی پر شده اند – و در پشم ، جیر و چرم فروخته می شوند. نسخه چرمی آن سایه ای از قرمز براق ، سرسبز بود و در هر چیزی غیر از ماشین های آتش نشانی یا مایکل جکسون کمیاب بود.

وی با نگاه به پوست گفت: “ما او را داخل پنجره می گذاریم و او آنها را داخل آن می گذارد.” “ما قبلاً نیز کار مشابهی انجام داده ایم. عنکبوت در پارچه بیلیارد نارنجی. هیچ کس آن را به رنگ نارنجی خریداری نکرده است ، اما ما آن را از طریق پنجره قرار داده ایم و مردم آن را به رنگ آبی و سبز خریداری کرده اند. “

Savile Row در منطقه لوکس Mayfair در مرکز لندن واقع شده است و با سه دقیقه پیاده روی از خیابان رجنت ، یکی از شلوغ ترین بلوارهای خرید اروپا فاصله دارد. به نوعی هنوز احساس خلوت و خلوت می کند ، مانند یک باشگاه خصوصی که می توانید از دست بدهید مگر اینکه کسی به ورودی اشاره کند. این یک مقصد از قبل تعیین شده است که ترافیک عابر پیاده زیادی را در بر نمی گیرد. مشتریان از حق امتیاز گرفته تا اوباش و همچنین بسیاری از سرمایه گذاران متغیر هستند.

حتما بخوانید:  یک طرح 900 میلیارد دلاری می تواند به اقتصاد کمک کند ، اما آن را اصلاح نمی کند

آقای کارنرا گفت: “من یک مشتری داشتم ، مرد جوانی که پدرش او را آورد.” “او اصرار داشت که من یک جیب داخلی برای مفاصلش درست کنم.”

آقای کارنرا که در جنوب شرقی لندن پرورش یافت ، از دانشکده صرف نظر کرد تا دوره کارآموزی را در اندرسون و شپارد آغاز کند ، که سه سال و نیم طول کشید. در این مدت او فقط کاپشن کار می کرد ، اگرچه وظایفش جارو کشیدن زمین ، چای درست کردن و شوخی های عملی مانند ارسال به سفارش خرید سوراخ بود.


منبع: aseman-kharash.ir

دیدگاهتان را بنویسید