بهترین برند دستگاه سوسیس ساز خانگی (راهنمای خرید)

دستگاه های سوسیس ساز می توانند گزینه مناسبی برای تولید صنعتی باشند. این دستگاه ها مستقیماً از کارخانه تولید می شوند و خط کامل تولید و بسته بندی سوسیس و کالباس را در یک دستگاه ارائه می دهند. این دستگاه های پرکن سوسیس معمولاً از پلاستیک، فلز و آلومینیوم ساخته می شوند. با ساخت این دستگاه و خرید خط تولید از طریق آن می توانید تصور کنید که علاوه بر صرفه جویی در هزینه و زمان می توانید از دستگاه سوسیس سازی سالم با قیمت مناسب استفاده کنید.

دستگاه سوسیس سازی خانگی وسیله ای برای تهیه سوسیس، کالباس و گوشت است. تولید آن در زمان بسیار کوتاهی صورت می گیرد، این دستگاه دارای موتور الکتریکی قوی می باشد که در این دستگاه از آن استفاده شده و کیفیت بسیار خوبی دارد.

سوسیس ساز خانگی وسیله ای فوق العاده و باکیفیت است که در انواع فست فودها و رستوران ها قابل استفاده است و می تواند لذیذترین سوسیس ها را تهیه کند تهیه سوسیس و کالباس.

سوسیس ساز تمیز و بهداشتی بوده و کیفیت خوبی دارد و انواع سوسیس و کالباس خانگی خوشمزه را با سرعت بالا تولید می کند. می توانید با استفاده از سوسیس خانگی از درست کردن سوسیس خانگی خود لذت ببرید.

سوسیس ساز صنعتی مناسب فست فود و رستوران که می تواند فرآورده های سوسیس و کالباس و انواع کالباس را با سرعت بالا بپزد.

در این تجهیزات از سیستم تزریق مواد اولیه و پخت با هم استفاده شده است که این امکان را به تجهیزات می دهد تا سوسیس های خوبی بسازند. سوسیس سازهای خانگی و صنعتی که در صنایع بسیار مورد استفاده قرار می گیرند معمولاً به دو صورت دستی و الکترونیکی ساخته می شوند.

بهترین برند دستگاه سوسیس ساز خانگی

 

محبی، رویال کترینگ و سلامت از مهم ترین برندهای ماشین آلات سوسیس سازی هستند. این نوع محصول با بدنه ای حساس ساخته شده است بنابراین برای تهیه انواع سوسیس و کالباس مناسب می باشد. حتی در هنگام تعویض نازل نیز می توان از این ابزار برای تهیه انواع سوسیس استفاده کرد.

راهنمای خرید جدیدترین دستگاه سوسیس ساز خانگی

بهترین سوسیس ساز خانگی

با خرید جدیدترین سوسیس و کالباس می توانید انواع سوسیس و کالباس را در منزل بدون افزودنی تهیه کنید. به این ترتیب مواد به کار رفته در این محصولات را تایید کنید. این دستگاه می تواند حجم های بالا و اندازه های مختلف را پوشش دهد. به همین دلیل دیگر نیازی به مدل های بازاری و صنعتی برای تهیه این حیوانات نخواهید داشت. بله، وزن سبک آن که سهولت استفاده را فراهم می کند را نمی توان نادیده گرفت.

دستگاه پرکن سوسیس یکی از ابزارهای اصلی در تهیه کالباس است. که در انواع مختلف تولید می شوند. از این دستگاه ها در کارخانه های فرآوری گوشت، رستوران ها، هتل ها، آشپزخانه ها، سوسیس فروشی ها در مقابل دیدگان مشتریان و … استفاده می شود. دستگاه های پرکن سوسیس به دو صورت عمودی و افقی طراحی می شوند. در برخی از نسخه های دستگاه امکان جابجایی بین این دو حالت وجود دارد. در این مقاله انواع دستگاه پرکن سوسیس و کالباس، دلایل خرید این دستگاه ها و انتخاب دستگاه مناسب را نشان می دهیم.

حتما بخوانید:  هفته کار 4 روزه برای پرداخت 5 روزه؟ نیوزیلند یونیلیور آخرین آزمایش است

انواع دستگاه سوسیس پر کن

پر کردن سوسیس به دو گروه سبک و درشت مانند همبرگر ماده تقسیم می شود. در بیشتر موارد، اگر به حجم تولید زیادی نیاز دارید، مدل های الکترونیکی می توانند نیاز شما را برآورده کنند. مدل های دستی نیز برای مجموعه یا آشپزخانه کوچک توصیه می شود. . البته این ابزارها را می توان بسته به محل استفاده به سه گروه منزل، مغازه و کارخانه تقسیم کرد.

سوسیس پر کن برقی

استفاده از سوسیس پر کن برقی برای تولیدات با حجم های مختلف مناسب است. و میتواند برای تولیدات فروشگاهی و کارگاهی و کارخانه ایی سوسیس و کالباس مورد استفاده قرار گیرد. این دستگاه در مدل های مختلفی مثل پرکن با سیستم هیدرولیک، پر کن با سیستم الکترو گیربکس و پرکن با سیستم پنوماتیک تولید میشوند. در مدل برقی پر کردن سوسیس و کالباس با صرف انرژی کم و سرعت بالا صورت میگیرد.

سوسیس پر کن برقی هیدرولیکی

این نوع دستگاه به صورت ایستاده ساخته می شود. و از سیستم هیدرولیک برای حرکت پیستون در سیلندر استفاده می کند. به طور کلی حرکت پیستونی این نوع تجهیزات از پایین به بالا می باشد. و خروجی آن در بالای دستگاه است. فشار در دستگاه توسط سیستم هیدرولیک قابل تنظیم است. این دستگاه ها معمولا با ظرفیت 15 تا 35 لیتر ساخته می شوند و در منازل و کارخانه های تولید سوسیس و کالباس مورد استفاده قرار می گیرند.

سوسیس پر کن برقی الکتروگیربکس دار

یک پیستون الکتریکی با سیستم الکتروگیربکس نیز به صورت عمودی ساخته می شود و از سیستم الکتروگیربکس برای حرکت پیستون در سیلندر استفاده می کند. به طور کلی حرکت پیستون این نوع تجهیزات از بالا به پایین است. و خروجی دستگاه زیر دستگاه می باشد. این دستگاه ها معمولا با ظرفیت 3 تا 30 لیتر ساخته می شوند و در منازل و کارخانه های تولید سوسیس و کالباس کاربرد دارند.

سوسیس پر کن برقی پنوماتیکی (بادی)

این نوع دستگاه به صورت ایستاده ساخته می شود. و از گاز یا هوا برای حرکت پیستون در سیلندر استفاده می کند. به طور کلی حرکت پیستون در این نوع تجهیزات از پایین به بالا می باشد. و خروجی آن در بالای دستگاه است. این دستگاه ها معمولا در ظرفیت های 10 تا 20 لیتری ساخته می شوند و برای تهیه سوسیس و کالباس استفاده می شوند.

نمونه ای از استفاده از دستگاه پرکن پنوماتیک سوسیس را در فیلم زیر مشاهده می کنید.

سوسیس پر کن برقی وکیوم دار صنعتی

این نوع سوسیس پرکننده کاربردهای صنعتی فراوانی دارد و در صنایع سوسیس و کالباس کاربرد دارد. ظرفیت این مدل از تجهیزات 200 لیتر به بالا می باشد.

سوسیس پر کن دستی

دستگاه‌های سوسیس‌سازی دستی یا سوسیس‌سازهای دستی برای تولیدات کم حجم مانند ساخت سوسیس در خانه و مغازه‌های کوچک رایج هستند. این دستگاه در نسخه های مختلف مانند گیربکس یا بدون گیربکس و ایستاده یا خوابیده ساخته می شود.

سوسیس پر کن دستی بدون گیربکس

سوسیس ساز خانگی مدل ch-900

این نوع دستگاه به صورت افقی ساخته شده و پیستون آن افقی است. در این دستگاه مواد آماده شده را داخل دستگاه ریخته و پیستون را به صورت دستی حرکت می دهید. در این فرآیند مواد داخل پوسته های سوسیس ریخته شده و سوسیس خام شما آماده پخت است. از این دستگاه برای تهیه سوسیس و کالباس در منزل استفاده می شود.

حتما بخوانید:  scotch، ترجمه به فارسی، نوارچسب, چسب نواری Glosbe

ظرفیت تولید این نوع پرکننده از 1 کیلوگرم تا 3 کیلوگرم می باشد. در این مدل نسبت به سایر مدل ها به انرژی بیشتری برای کارکرد نیاز است. به همین دلیل بهتر است این کار را با دو نفر انجام دهید. بنابراین هنگام کار با این مدل ها، یک نفر دسته را می چرخاند و یک نفر ضربدر روی درب را پر می کند.

سوسیس پر کن دستی گیربکس دار

رول سوسیس با جیب به صورت دراز کشیده یا ایستاده درست می شود. به لطف گیربکسی که پیستون را به حرکت در می آورد، این دستگاه ها برای ساخت سوسیس به قدرت و انرژی کمتری نیاز دارند. در این دستگاه گیربکس به پیستون دستگاه متصل است و بر خلاف نوع پرکننده بدون گیربکس، ارتباط مستقیم با پیستون وجود ندارد. و با حرکت گیربکس، پیستون را حرکت می دهید.

در عوض، گیربکس میزان قدرت مصرفی شما را افزایش می دهد. کار با این کتاب آسان است. به همین دلایل سرعت فرآیند تولید نیز نسبت به نوع پرکن دستی بدون گیربکس افزایش می یابد. و باعث صرفه جویی در زمان و انرژی می شود. حجم دستگاه سوسیس پرکن با گیربکس حدود سه لیتر تا پانزده لیتر می باشد.

انواع دستگاه سوسیس پرکن بر اساس محل کاربرد

سوسیس ساز مدل 1400

همانطور که در ابتدای این مقاله اشاره شد دستگاه های سوسیس پرکن در انواع و ظرفیت های مختلف طراحی و ساخته می شوند. این تفاوت آنها را برای استفاده در محیط های مختلف مناسب می کند. این ابزارها بسته به محل استفاده به سه گروه خانه، مغازه و کارخانه تقسیم می شوند.

سوسیس پرکن خانگی

لوازم خانگی شامل انواع لوازم الکترونیکی و سایر لوازم الکترونیکی می باشد. این ابزارها را می توان در تصاویر عمودی و کاذب ساخت. مهمترین نکته در مورد سوسیس و کالباس کمیت و کیفیت آنهاست. این ظروف معمولا 3 تا 15 لیتر گنجایش دارند.

سوسیس پرکن کارگاهی یا فروشگاهی

تجهیزات مورد استفاده در فروشگاه الکترونیکی می باشد. سیستم مورد استفاده در این دستگاه ها استفاده از موتور الکتریکی، پمپ هیدرولیک و یا سیستم پنوماتیک می باشد. تفاوت اصلی این دستگاه ها با مدل های الکترونیکی خانگی تولید انرژی آنهاست. این دستگاه ها معمولا از 15 تا 40 لیتر حجم ساخته می شوند. و همه در

دستگاه سوسیس پرکن کارخانه ایی

این دستگاه به صورت حرفه ای طراحی شده و حجمی بالغ بر 200 کیلوگرم در ساعت تولید می کند. این دستگاه ها را می توان به دستگاه سوسیس پیچی متصل کرد و فقط سوسیس های هم اندازه و هم وزن تولید کرد. یا به پلی گیر وصل می شود و سوسیس با حجمی برابر وزن آن درست می کند.

خرید دستگاه سوسیس پرکن

خرید دستگاه مناسب نیاز به اطلاعات و دقت زیادی دارد. اپلیکیشن رایگان و خرید ایمن و آسان در وب سایت آی فودز به شما کمک می کند دستگاه مناسب را پیدا کنید و آن را با بهترین قیمت و بدون هیچ تلاشی خریداری کنید. برای خرید و اطلاع از قیمت های به روز این دستگاه روی لینک زیر کلیک کنید.

https://spita.ir/homemade-sausage-maker/

دیدگاهتان را بنویسید