به روز رسانی زنده DealBook: تیم سویین از Epic Games صحبت می کند

[ad_1]

ویدئو

رونوشت

مدیران عامل ، بسیاری از ما می توانیم از بدترین نقاط جامعه خود ، شهرهای داخلی ، برانکس جنوبی و غیره رانندگی کنیم ، می توانیم به معنای واقعی و تصویری رانندگی کنیم. و نباید باشد. باید بگویم و خوشحالم که بسیاری از مدیران عامل را می بینم ، داگ مک میلان ، رئیس BRT ، این مدیران عامل ، سفیدپوستان ، می گویند این نیز مشکل ماست. و ما دو برابر خواهیم شد و سعی خواهیم کرد در تصحیح آن شرکت کنیم. من فکر می کنم شما باید.

بارگیری پخش کننده ویدیو
اعتباراعتبار …نیویورک تایمز

جیمی دیمون ، مدیرعامل JPMorgan Chase گفت ، در این عصر آشفتگی – از بی عدالتی های اجتماعی گرفته تا سیاست های شلوغ تا بیماری های همه گیر – مهمتر از هر زمان دیگری است که رهبران تجاری حتی در مورد موضوعاتی که مستقیماً با شرکت هایشان ارتباط ندارند ، صحبت کنند.

وی روز سه شنبه در اجلاس DealBook به اندرو راس سورکین از DealBook گفت: “امروز از مدیران عامل خواسته می شود کارهای زیادی انجام دهند که در گذشته از آنها خواسته نشده است.”

آقای دیمون در صحبت حضوری افزود: “من قبل از اینکه مدیر عامل JPMorgan شوم ، یک میهن پرست هستم.”

این نگرش است که وی گفت او با دیگر مدیران ارشد مانند داگ مک میلان از والمارت مشترک است که باعث شده است شرکت های آمریکایی پس از انتخابات مورد مناقشه سال 2020 خواستار اتحاد شوند ، برای رفع شکاف برابری نژادی و خواستار صحبت رهبران سیاسی به آمریکایی های عادی کمک می کنند.

“اگر واشنگتن دی سی و نیویورک را ترک کنید ، یک ناامیدی عمیق ، عمیق و عمیق وجود دارد” از رهبران سیاسی ، به ویژه به دلیل گفتگوهای محرک. آقای دیمون در پاسخ به این س howال که چگونه مذاکرات را که در آن دموکرات ها و جمهوری خواهان در یک بن بست قرار دارند ، اداره می کند ، گفت: “شما فقط باید کودک را جدا کنید و ادامه دهید. این رفتار کودکانه سیاستمداران ماست. “

(آیا او خودش علاقه مند به نقش فعال تر ، تلاش برای دبیر شدن در وزارت دارایی است ، همانطور که برخی پیشنهاد می دهند؟) او فکر کرد ، “من کاری را که دوست دارم دوست دارم و هیچ وقت شغلی نمی خواستم. من کشورم را دوست دارم. ، بنابراین به هر کسی که این شغل را داشته باشد کمک خواهد کرد. “)

سایر مواردی که آقای دیمون به آنها پرداخت:

  • آقای دیمون در مورد اعتراضات ضد نژادی عدالت که امسال در پی قتل سیاه پوستان آمریکایی توسط پلیس آغاز شد ، گفت: . “

  • در مورد چین ، آقای دیمون گفت که او جنگ تجاری با پکن را شروع نخواهد کرد ، اما معتقد است که رئیس جمهور ترامپ حداقل “آنها را روی میز” آورده است. آقای دیمون افزود ، تجارت “می تواند به ادامه گفتگو کمک کند” و روابط را به مکان بهتری منتقل کند.

  • در مورد نقش رهبری جهانی ملت ، آقای دیمون ارزیابی تلخی داشت. وی گفت: “ما در سیاست مدبرانه و بلند مدت مهارت نداریم.” یک قسمت کلیدی از حفظ قدرت اقتصادی ایالات متحده: “اگر این کار را درست انجام ندهیم ، برای 50 سال آینده برای دنیا بد خواهد بود.”

ویدئو

رونوشت

این چیزی است که من را واقعا نگران کرده است. جمهوری خواهان دیگر کجا هستند؟ همه ما فقط حدس زده ایم که دونالد ترامپ منافع دیگری را به جز منافع خود در جبهه و مرکز قرار نخواهد داد. اما جمهوری خواهانی که این موضوع را فریاد نمی زنند خطرناک هستند. و این یک بازی نیست. مردم جهان ، افرادی که به ما آسیب می رسانند ، مشاهده می کنند که چه اتفاقی می افتد. آنها تأخیر در انتقال را مشاهده می کنند. همه گیری از کنترل خارج شده است. در یک هفته نزدیک به یک میلیون مورد جدید وجود دارد. و ترامپ با ترامپ متحد است و جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان و سنا اجازه این کار را می دهند. و این رسوایی است. و خطرناک است

بارگیری پخش کننده ویدیو
اعتباراعتبار …نیویورک تایمز

روز سه شنبه ، سناتور الیزابت وارن ، دولت ورودی بایدن را به استفاده از همه “ابزارها در جعبه ابزار خود” برای پیشبرد اولویت های دموکرات ها دعوت کرد – حتی زمانی که حزب استعفا داده باشد و همچنان در معرض خطر عدم تصدی سنا باشد.

جوزف آر. بایدن جونیور رئیس جمهور منتخب و معاون تازه انتخاب شده كاملا هریس “در پیشروی ترین دستور كار یكی از نامزدهای انتخابات عمومی كه تاكنون در ایالات متحده نامزد شده است ، پیروز شدند” ، این سناتور به اندرو راس سوركین از DealBook گفت. وی با اشاره به چندین پیروزی ، خواستار رای دادن در فلوریدا برای افزایش حداقل دستمزد و رای آریزونا برای افزایش مالیات بر درآمد بالاتر برای تأمین بودجه آموزش شد.

وی گفت ، این انتخابات “برای جو بایدن و کمالا هریس یک وظیفه است که کارهایی را که می توانیم انجام دهیم انجام دهد.” وی خواستار لغو بدهی وام دانشجویی شد و آن را “بزرگترین محرکی که می توانیم به اقتصاد اضافه کنیم” دانست. خانم وارن ، یک دموکرات از ماساچوست ، همچنین از دولت ورودی خواست که در مراقبت از کودکان سرمایه گذاری کند – “زیرا ما این کار را می توانیم انجام دهیم” – و حداقل دستمزد را برای کارمندان دولت به 15 دلار در ساعت برساند.

وی گفت قول آقای بایدن مبنی بر عدم افزایش مالیات برای کسانی که سالانه کمتر از 400000 دلار درآمد دارند “منطقی است”.

برای دستیابی به اهداف دموکرات ها ، سناتور وارن از آقای بایدن خواست تا “از همه ابزارها – منظور من از همه ابزارهای دولت آنها” استفاده کند ، که به گفته وی شامل دستورات اجرایی و اقدامات نمایندگی است.

خانم وارن که به عنوان وزیر دارایی بالقوه ارتقا یافت ، از اظهار نظر درمورد اینکه می خواهد در دولت نقشی داشته باشد ، خودداری کرد. با این حال ، او گفت که او معتقد است “کارکنان سیاست است”.

“من فکر می کنم وجود افرادی در این دولت که میزان بحران بهداشتی را که با آن روبرو هستیم را درک کنند ، و مقیاس بحران اقتصادی را درک کنند – این درست در پس این بحران بهداشتی بسیار مهم است. و کسانی که آرزو واقعی دارند که دولت فدرال را برای افرادی که در حال حاضر با آن دیدار می کنند کار کند. “

خانم وارن خاطرنشان کرد که می تواند برای وال استریت در دولت وجود داشته باشد – حتی وقتی بحث در مورد مرزهای نقش مالی در اداره دموکراسی طی چهار سال آینده ادامه دارد.

وی گفت: “به یاد داشته باشید ، من هنگام تأسیس دفتر حمایت مالی مصرف كنندگان ، افرادی را كه تجربه آنها در وال استریت بود استخدام كردم.” “سوال این است: کل تیم شما چه شکلی است؟ داشتن تیمی که دیدگاه های مختلفی را به همراه داشته باشد بسیار مهم است. “

وی همچنین در مورد روند انتقال ابراز نگرانی کرد ، زیرا پرزیدنت ترامپ از به رسمیت شناختن انتخابات امتناع ورزید و تلاش کرد نتایج را در دادگاه به چالش بکشد.

وی گفت: “جمهوری خواهانی که خواستار آن نیستند خطرناک هستند.” “این یک بازی نیست – مردم جهان ، افرادی که به ما آسیب می رسانند ، مشاهده می کنند که چه خبر است.”

در روز 2 اجلاس DealBook ، ما از دیگر رهبران برجسته در تجارت ، سیاست و فرهنگ در مورد چالش های اقتصادی جهانی ، نوآوری در عصر فن آوری بزرگ و نقش شرکت ها در مقابله با نابرابری نژادی خواهیم شنید.

این ترکیب (در هر زمان در شرق) است:

9:15 صبح – 10 صبح

مدیرعامل بزرگترین بانک کشور در مورد چالشهای بزرگ اقتصاد و اقدامات لازم برای اتحاد ایالات متحده صحبت خواهد کرد.

10:00 – 10:30

خانم وارن یکی از برجسته ترین مترقیان سنا ، با تجربه در تلاشهای تهاجمی برای به دست گرفتن کنترل وال استریت ، در مورد چشم اندازهای پس از انتخابات برای عبور از تجارت و سیاست بحث می کند. توجه: جریان این تماس از دیروز به دلیل مشکلات فنی برنامه ریزی شد.

11:00 – 11:30

مدیر عامل غول جستجو در سال 2020 ، آینده دورکاری و مرور مباحث سیاست های داخلی و خارجی ، به Big Tech نگاهی خواهد انداخت.

12 PM-12: 40 PM

بنیانگذار سازنده Fortnite ضمن رقابت با رقبای بزرگتر ، آینده تعامل و نبرد آن برای تقویت نوآوری را توضیح خواهد داد.

2 بعدازظهر-3 عصر

این پانل از رهبران تجاری و فرهنگی در مورد وعده های شرکت ها در مورد برابری نژادی بحث خواهند کرد و در مورد اینکه رهبران تجاری چگونه می توانند مزایای ماندگاری برای جوامع محروم ایجاد کنند بحث خواهند کرد.

4 بعدازظهر -4: 30 عصر

ستاره NBA و رهبر ارشد حقوق مدنی در حال بحث در مورد انتخابات اخیر و مبارزات انتخاباتی “بیش از یک رأی” به رهبری آقای جیمز است که برای اولین بار عرصه های ورزشی را به عنوان مراکز رأی دهی باز کرد و باعث می شود رأی گیری در دسترس باشد.

در اولین روز نشست DealBook Online ، سخنرانان اخبار زیادی برای به اشتراک گذاشتن داشتند. در اینجا نکات برجسته:

‘ما همه تو این جریان باهم هستیم’

دکتر آنتونی فاوسی ، کارشناس ارشد بیماری های عفونی آمریکا ، گفت که بیماری همه گیر از مدت ها پیش کابوسی وحشتناک بوده است و خواستار برخورد ملی و غیرسیاسی با اقدامات بهداشت عمومی شد. وی گفت: “من تمام تلاش خود را خواهم كرد تا مردم این كشور بفهمند كه همه ما با هم هستیم.” “ما باید با هم از این مسئله خارج شویم.”

https://www.youtube.com/watch؟v=5F0cWAJ1lfE

“من می توانم از اشتباهاتم درس بگیرم”

ماسایوشی سون ، بنیانگذار و مدیرعامل SoftBank ، در طول سال ها میلیاردها شرط بندی قابل پیش بینی انجام داده است ، اما از بحث در مورد بزرگترین اشتباهات خود شانه خالی نکرده است. یعنی او فرصت خرید 30٪ آمازون قبل از IPO را رد کرد و میلیاردها دلار به WeWork ریخت. وی گفت: “من ترجیح می دهم حماقت و نادانی خود را قبول كنم – تصمیمات بدم – تا بتوانم از اشتباهاتم درس بگیرم.”

https://www.youtube.com/watch؟v=4KZrOf0lyUA

“این ممکن است برای رئیس جمهور مهم باشد ، اما برای ما مهم نیست.”

در یک میزگرد ، آلبرت بورلا ، مدیر عامل Pfizer اعلام کرد که اعلام واکسن قبل از انتخابات همیشه “ضرب الاجل مصنوعی” است و گفت که وی طبق برنامه خود تحت فشار رئیس جمهور ترامپ قرار نگرفته است. در مورد مخالفت گسترده با اقدامات بهداشت عمومی در ایالات متحده ، بیل گیتس گفت که “انتظار ندارد ماسک زدن بحث برانگیز شود” و برخی از دولت ترامپ را مقصر دانست. هایدی لارسون ، مدیر پروژه اعتماد واکسن ، گفت که “هنگام مقاومت در برابر ایده کنترل” ، وقتی صحبت از توصیه های بهداشت عمومی به خصوص در این “زمان بیش از حد نامشخص” می شود ، “مقاومت شدیدی وجود دارد.”

برای انعکاس بهتر جلسه دیروز ، جلسه توجیهی زنده ما را ببینید.

هر روز ، خبرنامه DealBook به مشترکان کمک می کند تا از آخرین اخبار تجاری و سیاسی مطلع شوند. در اینجا برخی از داستان های شماره امروز آورده شده است:

Pfizer نتایج نهایی مطالعه خود درباره واکسن Covid-19 را منتشر کرده است. امروز ، دو هفته پس از یافته های اولیه ، این داروساز گفت كه درمان آن 95٪ م effectiveثر است و هیچ عارضه جانبی جدی ندارد ، امید به واكسن های ویروس کرونا را افزایش داد. فایزر گفت که قصد دارد “ظرف چند روز” درخواست مجوز FDA اضطراری کند و ممکن است دوزهای کافی برای 25 میلیون نفر تا پایان سال در دسترس باشد.

اپل هزینه های فروشگاه App خود را برای توسعه دهندگان کوچک به نصف کاهش می دهد. این شرکت اعلام کرد که از فروش برنامه ها برای توسعه دهندگانی که در سال گذشته یک میلیون دلار یا کمتر از آن درآمد داشته اند ، 15 درصد کارمزد برای فروش برنامه ها دریافت می کند. اپل متهم شده است که سو of استفاده از کنترل فروشگاه App توسط توسعه دهندگانی مانند Epic Games – که مدیر عامل آن تیم سویین امروز در اجلاس DealBook Online صحبت کرد (مطمئناً در این باره از او س askال خواهیم کرد).

دالی پرتون ، سرمایه گذار در واکسن های Covid-19. این خواننده از بودجه تحقیقاتی که واکسن ویروس کرونا را تولید می کند ، تعریف کرد که به گفته این شرکت در هفته جاری 95 درصد موثر است. داستان معکوس: وی یک میلیون دلار به وندربیلت کمک کرد و این امر به هزینه تحقیقات اولیه کمک کرد. اکنون آواز “واکسن” را امتحان کنید با لحن جولین.

در جای دیگر خبرنامه ، خبرنگاران DealBook خاطرنشان می کنند که چرا نامزدی جودی شلتون برای فدرال رزرو بیشتر کاهش یافته است. آنچه مریخ در سازنده Kind bars مشاهده می کند ، که 5 میلیارد دلار خرید می کند. و اینکه چگونه مارک زاکربرگ از فیس بوک و جک دورسی از توئیتر در برابر جلسات ماراتن سنا در مورد قانونی که آنها را از مسئولیت آنچه کاربرانشان از جمله رئیس جمهور ترامپ در سیستم عامل های خود ارسال می کنند ، محافظت می کند ، مقاومت کردند.[ad_2]

منبع: aseman-kharash.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum