تیم های انتقالی بایدن نظارت دقیق تری بر وال استریت دارند


خانم روپر گفت: “وجوه خصوصی که به دسترسی نامحدود به حساب بازنشستگی افراد اعتماد می کنند ، باید شروع به بازنگری در استراتژی خود کنند.”

مبارزات انتخاباتی بایدن به اعضای تیم های بررسی آژانس اجازه نمی دهد تا با رسانه ها صحبت کنند ، بنابراین دانستن اینکه آنها چه فکر و برنامه ریزی می کنند دشوار است. با این حال ، واضح است که ممکن است با فشار لحظه آخر جمهوری خواهان برای معرفی دو نامزد باقی مانده ترامپ به شورای ذخیره فدرال ، توانایی آنها برای تأثیرگذاری در تغییر فوری در مقررات مالی محدود شود.

جمهوری خواهان سنا روز پنجشنبه به صراحت اعلام کردند که قبل از ترک دفتر ترامپ تلاش خواهند کرد زوج ، جودی شلتون و کریستوفر والر را تأیید کنند. در صورت تصویب هر دو مورد ، که به نظر می رسد محتمل است ، آقای ترامپ شش کرسی از هفت کرسی شورای قدرتمند فدرال رزرو را پر می کند و با جمع آوری اکثریت محافظه کار که می تواند سالها به طول انجامد و به طور بالقوه زمینه را برای ادامه نظارت مالی فراهم می کند ، جمع می شود.

اگرچه ممکن است فدرال رزرو برای تعیین نرخ بهره بیشتر شناخته شود – عمدتا یک فعالیت غیر حزبی – اما یکی از قدرتمندترین تنظیم کننده های مالی است. و در حالی که آرا policy سیاست های پولی با بانک های منطقه ای بانک فدرال مشترک است ، فقط اعضای هیئت مدیره رأی به قوانینی دارند که بر بزرگترین بانک ها حاکم است.

محدودیتهایی برای آنچه فدرال رزرو جمهوریخواه می تواند به تنهایی به دست آورد وجود دارد. بسیاری از محدودیت های مهم بانکی – مانند تغییر قانون واکر ، که از شرط بندی بانک ها با پول خود جلوگیری می کند – در طول تاریخ به صورت بین دپارتمانی اعمال شده است.

حتما بخوانید:  اتوبار بلوار تعاون |اتوبار در محدوده بلوار تعاون با ۴۵%تخفیف - باربری و اتوبار بارسنتر

جلنا مک ویلیامز ، که ترامپ به عنوان رئیس شرکت بیمه سپرده فدرال منصوب کرده است ، نشان داد که قصد دارد دوره کامل خود را به پایان برساند ، که فقط در سال 2023 پایان می یابد. اما آقای بایدن می تواند به سرعت کنترل کننده ارز فعلی را جایگزین کند. و انتظار می رود که این کار را انجام دهد ، و نقش های مهم دیگر ، مانند وزیر دارایی و رئیس دفتر حمایت از مصرف کننده مالی ، به سرعت به دموکرات ها می رسد.

به همین دلیل صنعت تعیین کرده است که چه کسی در تیم های بررسی آژانس است که می تواند لحن آینده را تعیین کند.

کریستوفر ای کمپل ، دستیار دبیر م institutionsسسات مالی وزارت خزانه داری از سال 18-2017 گفت: “در جهت گیری مقررات مالی تغییر قابل ملاحظه ای رخ خواهد داد ، اگر این افراد کسانی باشند که سیاست ها را می نویسند” “از دیدگاه من ، تیم های فرود افرادی بودند که به نظر می رسید بیشتر از مرکزگرایان فعال باشند.”


منبع: aseman-kharash.ir

دیدگاهتان را بنویسید