حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای مجازی


معرفی 4+1 <span class=changed>دکان</span> <span class=changed>تازه</span> <span class=changed>لوازم</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه لوازم خانگی اهمیت پشتوانه واردات مستقیم، مولودی مال Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی گروه مولودی محصول حساس بیش از سه دهه فعالیت رشته ای در راستا لوازم خانگی، یعنی از سال 1370 مشغول به کار و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، گروه مولودی جنس در راستا فروش لوازم خانگی کلیدی توجه به استانداردها و نیاز مشتریان با بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، کار خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

  هم حال مولودی مال مفتخر میباشد که مهم دقت به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار اسباب و اثاث خانگی کشور‌ایران باشد. در گفتگویی که کلیدی مادح مولودی مدیریت ارشد همین تیم داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین مجموعه یار آوردیم:

  امید است که مشتریان مستمر و دیرین هم کلیدی حضور در باشگاه مشتریان تارنما مولودی مال، ما را مفتخر کنند و همزمان از هدایا و تخفیفات ویژه وب سایت اینترنتی اثاثیه خانگی مولودی فرآورده به جهت مشتریان دیرین به کار گیری نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن خرید کننده عزیز از خرید خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به سایت مولودی متاع میتوانید از آدرس ذیل به کار گیری نمایید:

  آدرس وب سایت قانونی گروه مولودی مال: مولودی مال

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سالیان پیشین به عنوان یک عدد از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین کمپانی فعالیت خویش در حوزه اسباب و اثاث خانگی را از سال ۲۰۱۸ با واردات محصولات حیاتی کیفیت دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا با مارک های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست همین کمپانی از همان در آغاز بر همین اصل بوده هست که لیاقت مشتری کالی ناب خرید کردن یک کالا حساس میزان مرغوب بودن و رضایت بخش است و خیر هر کلایی مهم هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از ارزش رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی می باشد وقتی که هدف شما هم ارائه محصولات دارای میزان مرغوب بودن و نیز ارزش مطلوب و رقابتی است عمل بسیار پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. البته این گروه امیدوار میباشد که به یاری آفریدگار و همت همکاران همچنان که تا به امروز در به وقوع پیوستن این مهم پیروز بوده‌اند در آینده نیز جهت جلب رضایت مندی اکثر مشتریانشان سعی ببیشتری رخ بدهند.

  کالی ناب بی حریف در ارزش محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن فروشگاه کالی ناب رو در راستا محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی با قیمت رقابتی و خوب به نسبت بازار قیمت محصولات شیائومی در لحاظ گرفت.

  برای مراجعه به مغازه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی پیوند تحت کلیک نمایید:

  آدرس وب وبسایت دکان اینترنتی کالی ناب: کالی ناب

  لوگو کالی ناب
  لوگو مغازه کالی ناب

  فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک تارنما مورد پسند برای بانوان و نوعروسان نقص‌ پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به شکل حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته میباشد و از نخست سرمایه خود را بر تهیه و تنظیم محصولات اهمیت کیفیت سازه گذاشته است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره فروشگاه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا کلیدی خدماتی مختلف و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای همگی چیز فروشی و فروش نامطمئن، حیاتی نگاهی حیاتی و هدف راضی بودن مشتریان خود را از میان تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش گزینش کند؛ مطمئن‌تر، کلیدی کیفیت‌تر و اساسی بها های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی اورجینال

  در ارتباط اصلی سایت خانگی لند اساسی مدیریت فروش محترم همین گروه کار کشته و اهمیت میزان مرغوب بودن صحبت کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع دوچندان همین وبسایت به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب خانگی سوال پرسیدیم، ولی جواب آقای هیمن عبداله پوری مضاعف دیدنی و به اندازه بود:

  در سال چهارم کار خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و قدمی جدید برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و اساسی مجموعه‌ای از بهترین مراکز مستقیم صادرات محصولات لوازم خانگی و اثاثیه جانبی بر سر میز گفتمان نشستیم و حساس متخصصین این راستا در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و هدایت خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری رئیس فروش تیم خانگی لند

  مشاهده و تحلیل محصولات سایت خانگی لند سفارش میشه، مخصوصا به جهت بانوان و دوستانی که به جهت تهیه و تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو مغازه اینترنتی خانگی لند

  آدرس وب سایت خانگی لند یکی از بهترین مراجع تهیه و خرید جهیزیه عروس از بانه: خانگی لند

  پیشرومال یک سایت جامع از اثاثیه خانگی و محصولات تکنولوژی روز عالم pishromall

  سایت فروشگاه اینترنتی پیشرو مال ، از زیر تیم سایتهایی می باشد که تمرکز مهم آن ها بر محصولات خاص و تکنولوژیک است، همین مغازه در سال 1400 کلیدی فروش محصولات وب سایت آمازون در جمهوری اسلامی ایران و مهم ارزش کمتر از همین وب سایت بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به رخ جدی، فعالیت خویش را در راستا محصولات ‘خانگی گجت و جانبی مهم میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف همین تیم فروش محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن و اصلی قیمت های مطلوب و سرویس ها مختلفی از دیگر تارنما ها می باشد. مجموعه پیشرومال کارایی بر ارسال محصولات در سریع ترین دوران و بالاترین سرویس ها را دارد.

  مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمان ممکن را دارد. بها محصولات موجود در پیشرومال سعی شده همواره به روز باشد و میتوانید کلیدی تصور راحت تصویب توصیه نمائید.

  در واقع موضوع خاصی که پیشرو مال را در گوشه ای این نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات تارنما موفق آمازون در محصولات همین وبسایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به این تارنما بزنید، احتمالا شما نیز نظیر ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در بقیه سایتها یا این که سرچ های اینترنتی اهل ایران نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: پیشرومال

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو دکان پیشرومال

  یک سایت بینظیر برای خرید لپ تاپ استوک، برند نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنجمی مورد از لیست معرفی 1+4 مغازه برتر، فروشگاهی غیر اثاثیه خانگی البته ضروری به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، فروشگاه اینترنتی آبیدر استوک به تیتر تارنما فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ سرگرم به کار شده است.

  حتما بخوانید:  چه اتفاقی می افتد 7

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت را برای مشتریان فراهم می‌آورد که ارزش ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را تحلیل کنند. نکته جذاب در مورد لپ تاپ استوک قیمت آن است. دارایی آیتم نیاز به جهت خرید لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم دارایی گزینه نیاز به جهت خرید یک لپتاپ تازه کلیدی مشخصاتی شبیه است.

  اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا متمایز می کند، علاوه بر بها منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی کلیدی همین تیم در ارتباط باشید و محصولات همین فروشگاه رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید فارغ از نگرانی

  مسئله اهمیت در خرید کردن لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و تندرست بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار خوب برای راحتی تصور مشتریان، مسلما قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای کامل دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت استفاده مشخصی را به جهت کاربران در نظر گرفته اند که در صورتی که در زمانه استفاده مشکلی متوجه دستگاه شد سوای هزینه دستگاه را رجوع داده و یا هزینه را به حساب خرید کننده واریز میکنند و یا این که دستگاهی سوای ایراد احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که به وسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت و امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. با اعتنا به حجم بالای سفارشات، سعی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

  برای خرید کردن و یا مشاهده دسته های محشر لپ تاپ استوک صد رد صد به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و ارزش لپ تاپ استوک : آبیدر استوک

  در غایت در یک جدول می تونیم همین چهار دکان رو دارای هم مقایسه کنیم:

  در جدول ذیل سعی کردیم بهترین خصوصیت های هر فروشگاه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه خدمات 1+4 دکان معرفی شده

  در صورتی که شما هم دکان لطف میشناسید بی تردید معرفی کنید.

  نکات دارای در خرید اینترنتی

  امکان خرید و فروش امن از نحوه اینترنت، دلیلی اساسی به جهت برد کسب‌وکارهای اینترنتی است. بخش اعظمی از مشتریان نسبت به این مدل معاملات تردید دارند چون نگران‌اند که اطلاعات شخصیشان توسط هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. با امداد دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در حالا پیشرفت‌ هستند و هر روز به جهت امنیت و راحتی عمده خرید کردن و فروش اینترنتی یک راهکار جدید ابتکار عمل می‌شود. اهمیت وجودِ این، هنوز هم بخش اعظمی از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استعمال از اینترنت شک و تردید دارا‌هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته حساس که در خرید اینترنتی بایستی به آن دقت نمایید همین است که خرید خود را از یک وبسایت دارای و خوش سابقه انجام دهید. صد رد صد نظرات اعضا در رابطه اهمیت ارآیه محصول و رضایت مشتریان را در حیث بگیرید.

  به همین نکته دقت نمایید که به جهت پیدا نمودن سایت های دارای در نتیجه ها جستجو ممکن میباشد تقلبی رخ دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس تلاش کنید وبسایت هایی که میشناسید را تعیین نمایید نه لزوما سایت هایی که در نتیجه های ابتدایی google بالا آمده اند. در اسم سایت مراقب نادرست املایی یا این که دامنه ی آن (به عنوان نمونه .net به جای .com .net) باشید و مطلقا از صحت و صدق آدرس وب سایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای اساسی ssl دارای خرید کردن کنید

  هرگز مهم استفاده از کارت اعتباری خویش از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را نصب نکرده می باشد ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. البته این گزینه را چطور متوجه شویم؟ سایتی که حساس SSL رمزگذاری شده است آدرس اینترنتی آن اهمیت HTTPS شروع می شود نه فقط کلیدی HTTP.

  علاوه بر این نمادی از یک قفل ریز نیز در آدرس بار آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار نشانی یا این که نوار وضعیت زیر قرار داراست که منزلت قرارگیری آن ، بستگی به جور مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS درحال حاضر حتی در وب سایت هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال است ونشانه ای از امن بودن آن سایت دارد. این استاندارد تا جایی اساسی میباشد که گوگل Chrome هر ورقه ی فارغ از رمزگذاری SSL را به تیتر “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  از رمز دوم پویا به کار گیری کنید

  رمز پویا کارت بانکی یکی از اصلی‌ترین موردها امنیتی برای خودداری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی مهم روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در سرزمین بسیار گسترده شده و بخش اعظمی از افرادی که دیتاها یه خرده از روش‌های سارقان امروزی دارا‌هستند دچار ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در حالت رمز ثابت شما به جهت خرید اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم همیشگی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری نظیر شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طریق فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک ورقه جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که همان رمز پویا راهکاری به جهت وصال به امنیت در خدمات اینترنتی است. در درمقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار داراست و به معنای واژه رمزی هست که می‌تواند فقط به جهت یک بار در تراکنش آیتم به کارگیری قرار گیرد. بر پایه آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ برهان شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در میهن است. به همین خاطر به کارگیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در دستور کار قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود اساسی جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی تمامی بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

  حتما بخوانید:  بیل گیتس ، ویروس و تلاش برای واکسیناسیون جهان است

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استفاده از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر توشه خرید اینترنتی یا پرداخت‌های مستمند رمز دوم کارت، از رمز پویا که خزانه در اختیارشان قرار می‌دهد، به کار گیری کنند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین کار هایی که در سال های آخر در باطن سرزمین شروع شده، ثبت و جهت دهی مغازه های اینترنتی است. نماد اعتماد الکترونیکی که بوسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور ایران به فروشگاه های آنلاین دیتا می شود بهترین خط مش به جهت تشخیص و شناسایی یک وب تارنما اعتبار از وب وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی فروشگاه های آنلاین می توانند کلیدی ثبت نام اینترنتی در سامانه نماد اعتماد الکترونیکی به نشانی www.enamad.ir خواهش ثبت دیتاها و اختصاص علامت اعتماد را داشته باشند. همینطور کلیه مغازه های گزینه تایید می بایست نماد اعتماد الکترونیکی را (که به صورت یک e آبی رنگ به همراه یک یا یک‌سری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی کار چندان دشواری نیست. در نتیجه اگر می‌خواهید از امنیت یک وب وبسایت کاملا مطمئن گردید به اندازه میباشد به کاغذ کسب و کارهای اهمیت آرم اعتماد الکترونیکی در این وب وبسایت مراجعه کنید و دارای یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن سایت آیتم لحاظ اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین برای خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد به کارگیری می کنند. پس در همین در آغاز بایستی توجه داشته باشید که هیچ زمان به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید از شماره کارت فردی استعمال می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی اهمیت استفاده از پروتکل های امن SSL رابطه شما را حیاتی خزانه گزینه نظر برقرار می کنند. به این ترتیب درصورتیکه به نوار آدرس وب وب سایت بانکی که از نحوه مغازه به آن متصل شده اید دقت کنید، در ابتدای آن می بایست کلمه https را تماشا کنید. در صورتی که کاغذ بانک آیتم حیث اهمیت عبارت http هست هیچ وقت دیتاها حساب بانکی خویش را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در زمان وارد نمودن داده ها کارتتان در صفحه بانک گزینه نظر، حتی اگر کلیه شرایط دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از کاغذ کلید های مجازی (Virtual Keyboard) استفاده کنید تا ضریب امنیتی عمل شما فراتر باشد. همینطور تا حد امکان از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مرکزها عمومی مانند مدرسه های و دانشگاه برای انجام خرید اینترنتی به کارگیری نکنید.

  از مرورگر به روز به کار گیری کنید

  بسیاری از افراد از مرورگرهای دیرین و غیراستاندارد مثل internet اکسپلورر ورژن ۶ یا این که مرورگرهای قدیمی دیگر به کار گیری می‌کنند.

  توجه فرمائید که درصورتیکه به سلامت اطلاعات خویش دارای می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به درستی بر روی مرورگر خویش ببینید، از آخری نسخه مرورگر مورد علاقه‌تان به کار گیری کنید. زیرا در اصل مرورگرها خویش حساس مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که با کشف آنان نسخه‌ای تازه جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از پایانی نسخه مرورگرتان به جهت خرید کردن الکترونیکی استعمال کنید.

   

  روش فعالسازی رمز پویا برای خرید کردن اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی فقط و فقط توسط خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن بانک مراجعه کنند. همینطور دریافت رمز پویا از طرز اس ام اس و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های مهیا شده برای ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی هم حساس هدف بررسی و راهبری همین پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در بخش اعظم بانک‌ها باجه‌ای به مراد ارائه سرویس ها الکترونیک در نظر گرفته شده و مشتریان هر بانک برای دریافت هدایت و خدمات دارای ربط حساس رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها دریافت کنند. همچنین در شکل بروز مشکل، مشتریان می‌توانند همین اهمیت را از نحوه روابط‌عمومی مدیر شعب هر بانک پیگیری کنند. یا دارای مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از روش یک عدد از بانک‌های سرزمین دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین وقتی می‌خواهید مرحله پرداخت وجه را از طریق کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی اصلی طراحی و ساخت درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های با بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار کاربران قرار داده و به محض وارد نمودن اطلاعات بانکی، اقدام به سرقت اطلاعات حساب‌های بانکی و در نهایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا بایستی نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خود مبادرت کنند.

  مجرمان سایبری حیاتی ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقادوباور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اثاثیه خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که عضو را وارد صفحه جعلی و شبیه سازی شده خزانه کرده یا در بعضا از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مانند دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن منتخب از پول کالا به عنوان پیش پرداخت یا به عبارتی بیعانه کرده و آنگاه انقطاع رابطه می‌کنند.

  در پایان باز نیز باید به این نکته اشاره نماییم که یک فروشگاه معتبر را نمی اقتدار صرفا اهمیت توجه به مرتبه آن در وب وب سایت هایی مانند الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن میباشد یک برگه فروشگاهی معمولی در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب وبسایت مالامال زرق و الکتریسیته اینترنتی اهمیت هزاران تماشا کننده و جايگاه جهانی بالا داشته باشد. اهمیت رعایت این نکات بی آلایش می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در دهه اخیر، مهم دقت به سرعت بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید کردن اینترنتی رغبت مضاعف زیادی نشان داده‌اند اما نکته‌ای که همواره از آغاز کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که اصلی دقت به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از دنیا فراروگریز ناپذیر است. از همین رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواقعی هست که می‌تواند برای اعتماد به یک دکان اینترنتی به شما امداد نماید و دوراندیشی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا پیروزشود تا در غایت خرید کردن اینترنتی بدون دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم این مقاله توانسته باشد برای شما در خرید اینترنتی خوب تر امداد کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  دیدگاهتان را بنویسید