حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین


معرفی 4+1 <span class=changed>مغازه</span> <span class=changed>نو</span> <span class=changed>اسباب و اثاث</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه لوازم خانگی اساسی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی مال Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی مجموعه مولودی مال اساسی بیش از سه ده سال کار فن ای در زمینه لوازم خانگی، یعنی از سال 1370 درگیر به فعالیت و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، تیم مولودی جنس در راستا فروش اسباب خانگی مهم اعتنا به استانداردها و نیاز مشتریان اهمیت بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

  هم اکنون مولودی مال مفتخر میباشد که دارای اعتنا به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار اثاثیه خانگی کشور ایران باشد. در گفتگویی که حساس مادح مولودی رئیس ارشد همین مجموعه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این تیم ملازم آوردیم:

  امید می باشد که مشتریان همیشگی و سابق هم کلیدی حضور در باشگاه مشتریان تارنما مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و هم‌زمان از هدایا و تخفیفات ویژه تارنما اینترنتی لوازم خانگی مولودی کالا به جهت مشتریان دیرین استعمال نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن خریدار عزیز از خرید خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به وب سایت مولودی مال میتوانید از نشانی زیر به کارگیری نمایید:

  آدرس وبسایت قانونی تیم مولودی مال: https://moloudimall.com/

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سالهای قبلی به تیتر یکی از از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این کمپانی کار خویش در راستا اسباب و اثاث خانگی را از سال ۲۰۱۸ با واردات محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا مهم برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست همین شرکت از به عبارتی در آغاز بر همین اورجینال بوده میباشد که لیاقت خرید کننده کالی ناب خرید یک متاع اهمیت میزان مرغوب بودن و رضایت بخش می باشد و خیر هر کلایی اهمیت هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از بها رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی می باشد هنگامی که هدف شما نیز ارائه محصولات حساس کیفیت و هم قیمت مناسب و رقابتی هست فعالیت پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. ولی همین مجموعه امیدوار میباشد که به امداد آفریدگار و همت همکاران همچنان که تا به امروز در به وقوع پیوستن این دارای برنده بوده‌اند در آتی نیز جهت جلب رضایت مندی عمده مشتریانشان تلاش ببیشتری صورت بدهند.

  کالی ناب بی حریف در قیمت محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن دکان کالی ناب رو در حوزه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی دارای بها رقابتی و دوچندان خوب به نسبت بازار بها محصولات شیائومی در حیث گرفت.

  برای مراجعه به فروشگاه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی لینک و پیوند تحت کلیک نمایید:

  آدرس وب وب سایت دکان اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

  لوگو کالی ناب
  لوگو مغازه کالی ناب

  فروشگاه محصولات خانه و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک سایت گزینه پسند به جهت بانوان و نوعروسان خلل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به صورت حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته میباشد و از نخست سرمایه خود را بر تهیه و تنظیم محصولات حساس میزان مرغوب بودن سازه نهاده است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره فروشگاه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اهمیت خدماتی مختلف و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای تمامی چیز فروشی و فروش نامطمئن، اصلی نگاهی اهمیت و هدف راضی بودن مشتریان خویش را از در میان تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش انتخاب کند؛ مطمئن‌تر، مهم کیفیت‌تر و اساسی بها های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اسباب و اثاث خانگی اورجینال

  در ارتباط حیاتی وبسایت خانگی لند اهمیت مدیر فروش با شخصیت همین گروه قادر و حساس میزان مرغوب بودن کلام کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع فراوان این سایت به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب خانگی سوال پرسیدیم، ولی جواب آقای هیمن عبداله پوری مضاعف جالب و به اندازه بود:

  در سال چهارم کار خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و گامی جدید برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و اساسی مجموعه‌ای از بهترین مرکزها مستقیم صادرات محصولات لوازم خانگی و اسباب و اثاث جانبی بر سر میز مذاکره نشستیم و مهم متخصصین این راستا در جهت همکاری برای پشتیبانی و هدایت خرید مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری مدیریت فروش گروه خانگی لند

  مشاهده و تحلیل محصولات سایت خانگی لند توصیه میشه، مخصوصا برای بانوان و دوستانی که به جهت تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو دکان اینترنتی خانگی لند

  آدرس وبسایت خانگی لند یکی از بهترین مراجع تهیه و خرید جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

  پیشرومال یک وبسایت جامع از اثاثیه خانگی و محصولات تکنولوژی روز عالم pishromall

  سایت دکان اینترنتی پیشرو مال ، از زیر گروه سایتهایی می باشد که تمرکز اهمیت آن‌ها بر محصولات خاص و تکنولوژیک است، این مغازه در سال 1400 دارای فروش محصولات تارنما آمازون در کشور‌ایران و حساس قیمت کمتر از همین وب سایت بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به شکل جدی، فعالیت خود را در حوزه محصولات ‘خانگی گجت و جانبی مهم میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 آغاز کرد. هدف این مجموعه فروش محصولات حیاتی کیفیت و حیاتی ارزش های مطلوب و خدمات متمایز از دیگر وب سایت ها می باشد. تیم پیشرومال همت بر ارسال محصولات در پر سرعت ترین روزگار و بالاترین سرویس ها را دارد.

  مشاوره خرید و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمان ممکن را دارد. ارزش محصولات موجود در پیشرومال سعی شده همواره به روز باشد و میتوانید مهم تصور راحت تصویب توصیه نمائید.

  در واقع مسئله خاصی که پیشرو متاع را در بخشی این نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات تارنما موفق آمازون در محصولات همین سایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به همین تارنما بزنید، احتمال دارد شما نیز نظیر ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در بقیه سایتها یا سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو دکان پیشرومال

  یک سایت بینظیر به جهت خرید کردن لپ تاپ استوک، مارک اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنجمی گزینه از لیست معرفی 1+4 دکان برتر، فروشگاهی غیر اسباب خانگی اما واجب برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، مغازه اینترنتی آبیدر استوک به عنوان وبسایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ مشغول به فعالیت شده است.

  حتما بخوانید:  چگونه کولر گازی مناسب را در محصول (سرویس) خاص خود جستجو کنید.

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت را به جهت مشتریان فراهم می‌آورد که ارزش ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را باز‌نگری کنند. نکته جالب در مورد لپ تاپ استوک بها آن است. بودجه مورد نیاز برای خرید لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم میزان دارایی گزینه نیاز به جهت خرید یک لپتاپ تازه کلیدی مشخصاتی شبیه است.

  اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا متفاوتی می کند، علاوه بر بها منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی اساسی این مجموعه در رابطه باشید و محصولات همین دکان رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید کردن فارغ از نگرانی

  مسئله حساس در خرید لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و سالم بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی به جهت راحتی تصور مشتریان، صد رد صد قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای کامل دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت استفاده مشخصی را برای اعضا در لحاظ گرفته اند که در صورتی که در زمانه استفاده مشکلی متوجه دستگاه شد بدون هزینه دستگاه را رجوع داده و یا این که هزینه را به حساب مشتری واریز میکنند و یا دستگاهی سوای مشکل احتمالی برای ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که توسط آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. حساس توجه به حجم بالای سفارشات، کارایی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

  برای خرید کردن و یا بازدید جور های محشر لپ تاپ استوک بی تردید به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و قیمت لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

  در غایت در یک جدول میتونیم همین چهار مغازه رو با هم مقایسه کنیم:

  در جدول تحت تلاش کردیم بهترین ویژگی های هر دکان اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه سرویس ها 1+4 مغازه معرفی شده

  در صورتی که شما هم مغازه مهربانی میشناسید بدون شک معرفی کنید.

  نکات دارای در خرید کردن اینترنتی

  امکان خرید و فروش امن از نحوه اینترنت، دلیلی کلیدی برای پیروزی کسب‌وکارهای اینترنتی است. بسیاری از مشتریان نسبت به همین نوع معاملات شک و تردید دارا هستند زیرا نگران‌اند که داده ها شخصیشان بوسیله هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. اصلی یاری علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در اکنون پیشرفت‌ میباشند و هر روز برای امنیت و راحتی اکثر خرید کردن و فروش اینترنتی یک استراتژی جدید ابتکار اختراع می‌شود. اهمیت وجودِ این، هنوز نیز بسیاری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استفاده از internet تردید دارند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته مهم که در خرید کردن اینترنتی بایستی به آن اعتنا کنید این هست که خرید کردن خود را از یک وب سایت معتبر و خوش سابقه انجام دهید. مطلقا نظرات کاربران در رابطه دارای ارآیه جنس و راضی بودن مشتریان را در حیث بگیرید.

  به همین نکته دقت کنید که برای پیدا کردن تارنما های معتبر در نتیجه ها جستجو ممکن میباشد تقلبی شکل دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس سعی کنید تارنما هایی که میشناسید را تعیین نمایید نه لزوما وبسایت هایی که در نتیجه های ابتدایی google بالا آمده اند. در اسم وبسایت مراقب غلط املایی یا این که دامنه ی آن (به عنوان مثال .net به جای .com .net) باشید و حتما از صحت و صدق آدرس وبسایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای اهمیت ssl معتبر خرید کنید

  هرگز دارای استفاده از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاری نکرده است ، هیچ خرید آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. اما همین گزینه را چگونه متوجه شویم؟ سایتی که کلیدی SSL رمزگذاری شده میباشد نشانی اینترنتی آن حساس HTTPS شروع می شود نیکی تنها با HTTP.

  علاوه بر این نمادی از یک قفل ریز هم در نشانی بار آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار نشانی یا نوار شرایط تحت قرار داراست که رده قرارگیری آن ، بستگی به گونه مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS حالا حتی در تارنما هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال هست ونشانه ای از امن بودن آن سایت دارد. همین استاندارد تا جایی مهم می باشد که وب سایت گوگل Chrome هر صفحه ی فارغ از رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین کار هایی که در سال های اخیر در باطن مرز و بوم آغاز شده، ثبت و هدایت دکان های اینترنتی است. علامت اعتماد الکترونیکی که به وسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران به فروشگاه های آنلاین داده می شود بهترین روش برای تشخیص و شناسایی یک وب وبسایت معتبر از وب وبسایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی مغازه های آنلاین می توانند اهمیت ثبت نام اینترنتی در سامانه نماد اعتماد الکترونیکی به نشانی www.enamad.ir خواهش ثبت اطلاعات و اختصاص نماد اعتماد را داشته باشند. همچنین همگی دکان های مورد تایید می بایست آرم اعتماد الکترونیکی را (که به صورت یک e آبی رنگ به ملازم یک یا این که یک سری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل نمودن یک آیکون گرافیکی فعالیت چندان دشواری نیست. در سرانجام در صورتی که میخواهید از امنیت یک وب سایت کاملا مطمئن گردید کافی است به برگه کسب و کارهای دارای نماد اعتماد الکترونیکی در این وب وب سایت مراجعه کنید و اهمیت یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن تارنما گزینه لحاظ اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین برای خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد استفاده می کنند. پس در همین ابتدا بایستی دقت داشته باشید که هیچ زمان به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت فردی استفاده می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی کلیدی استفاده از پروتکل های امن SSL رابطه شما را با بانک آیتم نظر برقرار می کنند. به این ترتیب اگر به نوار نشانی وب وبسایت بانکی که از شیوه دکان به آن متصل شده اید اعتنا کنید، در شروع آن می بایست عبارت https را تماشا کنید. درصورتیکه صفحه خزانه آیتم لحاظ مهم عبارت http می باشد هیچ زمان اطلاعات حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

  حتما بخوانید:  مشاوره نظارتی در مورد قوانین تجارت عمده فروشی فیبر نوری

  نکته سوم: در هنگام وارد نمودن داده ها کارتتان در صفحه خزانه گزینه نظر، حتی درصورتیکه تمامی وضعیت دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از ورقه دکمه های مجازی (Virtual Keyboard) استعمال نمایید تا ضریب امنیتی فعالیت شما بالاتر باشد. همچنین تا حد قابلیت از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مرکزها عمومی نظیر مدارس و دانشگاه به جهت انجام خرید کردن اینترنتی به کارگیری نکنید.

  از مرورگر به روز استعمال کنید

  بسیاری از اشخاص از مرورگرهای دیرین و غیراستاندارد مانند internet اکسپلورر نسخه ۶ یا مرورگرهای دیرین دیگر به کار گیری می‌کنند.

  توجه نمائید که در صورتی که به سلامت دیتاها خویش اصلی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صدق روی مرورگر خویش ببینید، از آخری ورژن مرورگر گزینه علاقه‌تان به کار گیری کنید. چون در اصل مرورگرها خویش اصلی مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که حساس کشف آن ها نسخه‌ای تازه جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از نهایی نسخه مرورگرتان به جهت خرید کردن الکترونیکی استعمال کنید.

  از رمز دوم پویا به کار گیری کنید

  رمز پویا کارت بانکی یکی از از اصلی‌ترین مورد ها امنیتی برای خودداری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی دارای روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در کشور بسیار گسترده شده و اکثری از اشخاصی که اطلاعات پاره ای از روش‌های سارقان امروزی دارند دچار ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در حالت رمز اثبات شما به جهت خرید اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم دائمی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مانند شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طرز فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک ورقه جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا به عبارتی رمز پویا راهکاری به جهت رسیدن به امنیت در خدمات اینترنتی است. در درمقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارااست و به معنای کلمه رمزی می باشد که می‌تواند صرفا به جهت یک توشه در تراکنش مورد به کار گیری قرار گیرد. بر شالوده آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ دلیل شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرز و بوم است. به این خاطر به کار گیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در فرمان عمل قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود حساس جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی تمامی بانک‌ها می‌توان مقدار قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استعمال از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید کردن اینترنتی یا پرداخت‌های مستضعف رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، استعمال کنند.

  روش فعالسازی رمز پویا برای خرید اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی فقط و تنها توسط خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن بانک مراجعه کنند. همینطور دریافت رمز پویا از شیوه پیامک و یا این که راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های مهیا شده به جهت ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی هم با هدف ارزیابی و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در عمده بانک‌ها باجه‌ای به خواسته ارائه سرویس ها الکترونیک در نظر گرفته شده و مشتریان هر بانک به جهت اخذ هدایت و سرویس ها دارای ربط اهمیت رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها دریافت کنند. همچنین در صورت بروز مشکل، مشتریان می‌توانند همین با را از روش روابط‌عمومی مدیریت شعب هر خزانه پیگیری کنند. یا این که دارای مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از روش یکی از از بانک‌های مملکت دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین زمانی می‌خواهید مرحله پرداخت وجه را از شیوه کارت انجام دهید وارد درگاه پرداخت بانک مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی اصلی طراحی و ایجاد درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های با بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار اعضا قرار دیتا و به محض وارد نمودن داده ها بانکی، مبادرت به سرقت داده ها حساب‌های بانکی و در نهایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا باید نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش اقدام کنند.

  مجرمان سایبری حیاتی ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و یقین نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، لوازم خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که عضو را وارد ورقه جعلی و شبیه سازی شده بانک کرده یا این که در برخی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مثل دیوارو شیپور اقدام به گرفتن منتخب از پول جنس به عنوان پیش پرداخت یا این که همان بیعانه کرده و آن‌گاه جدا ارتباط می‌کنند.

  در نقطه نهایی گشوده نیز باید به این نکته اشاره کنیم که یک مغازه دارای را نمی قدرت صرفا کلیدی اعتنا به درجه آن در وب وبسایت هایی مثل الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن است یک کاغذ فروشگاهی معمولی در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب وب سایت مالامال زرق و الکتریسیته اینترنتی اساسی هزاران مشاهده کننده و جايگاه جهانی بالا داشته باشد. دارای رعایت همین نکات معمولی می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در ده سال اخیر، اساسی توجه به شتاب بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید اینترنتی رغبت مضاعف زیادی نشان داده‌اند البته نکته‌ای که همواره از آغاز کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که اصلی اعتنا به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از دنیا فراروگریز ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواقعی می باشد که می‌تواند برای اعتماد به یک مغازه اینترنتی به شما یاری نماید و تدبیر شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آتی بالا برنده شود تا در غایت خرید کردن اینترنتی بدون دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم این نوشته توانسته باشد به جهت شما در خرید اینترنتی بهتر یاری کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  دیدگاهتان را بنویسید