خوانندگان منتظر خاطرات جدید باراک اوباما بودند. همچنین با کتابفروشان مبارزه می شود.


خانم هیل گفت: “پرزیدنت اوباما آگاه است ، زیرا در آنجا در مورد کتاب خود صحبت خواهد کرد ، که او رهبر حزب دموکرات نیست.” “او نمی خواهد به هیچ وجه آنجا باشد و جو بایدن را تحت الشعاع قرار دهد.”

البته بزرگترین مانع ایجاد هرگونه برنامه در سال 2020 ویروس کرونا است. با ادامه انتشار ویروس در تابستان و اوایل پاییز ، مشخص شد که آقای اوباما قادر به گشت و گذار در کتابها با حضور عمومی نیست ، مانند تور ملی “بلند شو” خانم اوباما ، که شامل رویدادهایی در میادین مهم ورزشی است. آقای اوباما هیچ رویدادی شخصی به جز مصاحبه های انتخابی برگزار نمی کند. در عوض ، او به دسترسی به خوانندگان از طریق رسانه های اجتماعی مهم خود اعتماد خواهد کرد – او بیش از 125 میلیون دنبال کننده در توییتر و حدود 90 میلیون دنبال کننده در فیس بوک و اینستاگرام با هم دارد – و مصاحبه با سایت های سنتی مانند 60 دقیقه ، CBS یکشنبه صبح ، “اپل اپرا وینفری و مجله آتلانتیک ، و همچنین پادکست ها و رسانه هایی که هدف آنها جوانان است. خانم هیل گفت ، وی همچنین می تواند میزبان برخی از رویدادهای مجازی زنده باشد.

این یک سنت ادبی طولانی است که روسای جمهور سابق ، به دنبال کارهای جیمز بوکانان و تئودور روزولت ، بازتاب زمان خود در دولت را منتشر می کنند. در حالی که برخی از آنها به عنوان پرفروش ترین کتاب ها شناخته شده اند ، از جمله تصمیمات جورج دبلیو بوش و کتاب زندگی من بیل کلینتون ، اما گزارش های روسای جمهور سابق اغلب می تواند انعطاف پذیر باشد و در طول تاریخ معاصر حرکت کند.

حتما بخوانید:  باربری تهران نو - تجربه یک اسباب کشی رویایی با اتوبار در محدوده تهران نو

انتظارات برای سرزمین موعود به طور قابل توجهی بیشتر است ، که مدتها پیش از امضای یک قرارداد رکورد 65 میلیون دلاری اوباما با کتاب پنگوئن تصادفی در سال 2017 انتظار می رود. کتاب خانم اوباما 14 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است جهان ، از جمله بیش از 8 میلیون نفر در ایالات متحده و کانادا. کتاب های قبلی آقای اوباما نیز بازدیدهای تجاری و انتقادی بوده است. رویاهای پدر من ، که در اصل در سال 1995 منتشر شد ، پس از آنکه آقای اوباما به شهرت سیاسی رسید ، پرفروش شد. این خاطرات بیش از 3.3 میلیون نسخه در ایالات متحده و کانادا به فروش رسیده است ، در حالی که به گفته تاج کراون کتاب “شجاعت امید” در سال 2006 ، که بیشتر سیاست محور است ، نزدیک به 4.3 میلیون نسخه فروش کرده است.

راشل کلیمن ، سردبیر قدیمی آقای اوباما در Crown ، گفت که سرزمین موعود چالش بزرگتری برای نوشتن او نسبت به دو کتاب قبلی اش است. اگرچه او كمك چندانی به تحقیق نمی كرد و از اعضای سابق دولت خود نظرات تحریریه را می گرفت ، اما كتاب را خودش نوشت.

برای اولین بار ، آقای اوباما با خانم کلیمان ملاقات کرد تا در مورد آن بحث کند ، وی گفت ، وی چندین فصل را در یک صفحه قانونی زرد نشان داد. وی قصد دارد کتاب را با صحنه ای در شبی که آیووا کاکوس در سال 2008 برنده شد ، آغاز کند ، لحظه ای مهم در مسیر رسیدن به کاخ سفید. وقتی كلیمان اولین پروژه را تحویل گرفت ، خانم كلیمان تعجب كرد كه در عوض او با یك صحنه كوتاه در ستون غربی كاخ سفید و سپس نگاهی گذرا به دوران جوانی در هاوایی افتتاح كرد.

حتما بخوانید:  آنچه اکنون باید در مورد بیمه مسافرتی بدانید

آقای اوباما در ابتدا قصد داشت هشت سال ریاست جمهوری خود را در یک جلد پوشش دهد ، اما همانطور که نوشت ، مشخص شد که چنین کتابی بسیار گسترده و دست و پا گیر است. سرزمین موعود جوانان آقای اوباما و بیداری سیاسی وی را پوشش می دهد و با دیدار وی با تیم نیروی دریایی SEAL که در حمله ای که اسامه بن لادن را کشت ، پایان می یابد.


منبع: aseman-kharash.ir

دیدگاهتان را بنویسید