دادستان فدرال اخراج شده توسط ترامپ عملکرد شرکت را رهبری خواهد کرد.


روز سه شنبه این شرکت گفت: جفری سی. برمن ، وکیل سابق ایالات متحده در منطقه جنوب نیویورک که در ماه ژوئن توسط رئیس جمهور ترامپ اخراج شد ، به شرکت حقوقی فرید ، فرانک ، هریس ، شریور و جاکوبسون پیوست.

این شرکت گفت که آقای برمن ، 61 ساله ، عمل آزاد فرانک را در زمینه حفاظت ، اجرا و تحقیقات نظارتی هدایت خواهد کرد.

آقای برمن ، که در حالی که تحقیقات بسیار حساس در مورد فساد در مدار آقای ترامپ را انجام می داد ، به سرپرستی دادسرا پرداخت ، در تاریخ 20 ژوئن پس از آنکه دادستان کل دادگستری ویلیام پی بار تلاش ناموفق برای ترغیب وی به کناره گیری از کار برکنار شد.

پس از آنكه آقای بار گفت معاون برمن توسط آدری اشتراوس جایگزین خواهد شد ، آقای برمن موافقت كرد كه با بركناری خود مبارزه نكند.

آقای برمن در طول دو سال و نیم فعالیت خود به عنوان وكیل در ایالات متحده ، تعدادی از مقامات تحت تعقیب قضایی را نیز به عهده داشت: یک دادخواست توطئه علیه کلاهبرداری در اوراق بهادار علیه کریس کالینز ، نماینده سابق کنگره جمهوری خواه از نیویورک ؛ و یک پرونده توطئه برای راکت گیری علیه دانیل هرناندز ، خواننده رپ و ستاره اینستاگرام معروف به Tekashi69.

آقای برمن همچنین به دلیل اتهامات نقض تحریم های آمریکا علیه ایران ، بر تعقیب قضایی هالکبانک دولتی ترکیه نظارت می کند. بانک خود را بی گناه دانست. این پرونده یک موضوع اصلی بحث انگیز بین آقای برمن و آقای بار بود ، که اصرار داشتند به بانک اجازه دهند از پرداخت هزینه به عنوان بخشی از توافق جلوگیری کند.

حتما بخوانید:  شش بیشتر جالب ابزار برای پودر کربنات کلسیم

آقای برمان در جریان برکناری خود ، بر تحقیقات رودلف دبلیو جولیانی ، وکیل شخصی رئیس جمهور ، در مورد فعالیت های وی در اوکراین نیز نظارت داشت. آقای جولیانی هرگونه تخلف را انکار کرد.

جیمز دی. وارم ، رئیس دادگاه جهانی فرید فرانک ، گفت: “جف یکی از محترمانترین دادستانها در ایالات متحده است” و تجربه وی در تحقیق در پرونده های اصلی و تحقیقات منجر به نقش جدید او می شود سر یقه سفید ما “

آقای برمن ، که پاییز را به عنوان استاد میهمان در دانشکده حقوق استنفورد گذراند ، در بیانیه ای گفت که فرید فرانک “از نظر شخصی و شغلی برای من بسیار مناسب بود و من از حضور در تیم بسیار هیجان زده ام”.

آقای برمان عضو هیئت مدیره فرید فرانک ، یک شرکت کفش سفید با حدود 500 وکیل در ایالات متحده و اروپا خواهد بود ، که به دلیل دعاوی ، ادغام و ادغام ، املاک و مستغلات و مدیریت دارایی معروف است. خانم اشتراوس که همچنان به عنوان وكیل موقت آمریكا در منهتن خدمت می كند ، بیش از دو دهه در فرید فرانك كار كرده است.


منبع: aseman-kharash.ir

دیدگاهتان را بنویسید