فاکس نیوز با والدین شیث ریچ به توافق رسیده است


والدین ست ریچ ، دستیار دموکرات هایی که ترور نامشخص آنها به علوفه تئوری های توطئه راست در مورد انتخابات 2016 تبدیل شد ، روز سه شنبه با فاکس نیوز به توافق رسیدند که آقای ریچ را با هک های ایمیل که به آنها کمک می کند پوشش می دهد. دوره ریاست جمهوری رئیس جمهور ترامپ در سال 2016.

جوئل و مری ریچ ، والدین دستیار مقتول ، در سال 2018 شکایتی علیه فاکس نیوز ترتیب دادند و سازمان خبری را به رفتار “افراطی و رسوا” در پوشش خبر مرگ فرزندشان متهم کردند و ادعا کردند که این شایعات مضر در مورد او را دامن زده است.

آقای و خانم ریچ روز سه شنبه در بیانیه ای گفتند که اکنون می توانند به جلو حرکت کنند. این زوج گفتند: “توافق با فاکس نیوز ، فصل دیگری از تلاش های ما برای عزاداری برای قتل شیث عزیزمان را که هر روز دلمان برای او تنگ می شود ، می بندد.” “ما از حل این مسئله خوشحالیم و صمیمانه امیدواریم که رسانه ها در آینده احتیاط واقعی داشته باشند.”

شرایط توافق نامه فاش نشده است.

آقای ریچ ، یکی از اعضای کمیته دموکراتیک ، در دهم ژوئیه 2016 ، در نزدیکی منزل خود در واشنگتن ، از ناحیه کمر مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد. این پرونده حل نشده است و مقامات می گویند آنها معتقدند که این یک سرقت ناموفق بوده است.

در ماه مه 2017 ، فاکس نیوز با استناد به منابع ناشناس مبنی بر کشته شدن آقای ریچ در پاسخ به نشت ایمیلهای مخرب شب گذشته از DNC به ویکی لیکس ، مقاله ای را توسط خبرنگار مالیا زیمرمن در وب سایت خود منتشر کرد. در انتخابات ریاست جمهوری 2016 ، شان هانیتی ، مجری فاکس نیوز ، بارها و بارها در برنامه اصلی خود نظریه نادرست را تبلیغ کرد.

حتما بخوانید:  کامل 5 مثال از مواد شیمیایی

این گزارش به یک داستان بی اساس تبدیل شد ، که توسط نظریه پردازان توطئه و کارشناسان محافظه کار که می خواستند بارگیری نامه های الکترونیکی بر روی ویکی لیکس را عامل هرگونه دخالت سیاسی روسیه در انتخابات قرار دهند ، باعث شد. (مقامات اطلاعاتی ایالات متحده تشخیص داده اند كه روسیه مسئول هك كردن شبكه های DNC است.)

فاکس نیوز مقاله را یک هفته پس از انتشار پس گرفت و در آن زمان در بیانیه ای گفت که مقاله تحت کنترل ویراستاری نبوده و استانداردهای آن را برآورده نمی کند.

آقای هانیتی حتی پس از استعفا نیز چالش برانگیز بود. وی در برنامه خود گفت: “همه شما در رسانه های لیبرال ،” من Fox.com یا FoxNews.com نیستم. من چیزی را کنار نگذاشتم اما بعداً از تاریخ عقب نشینی کرد.

آقای و خانم ریچ از فاکس نیوز بخاطر مقاله بارگیری شده و پوشش تلویزیونی شکایت کردند. در جلسه دادگاه ، گزارشگر ، خانم زیمرمن و اد بوتوفسکی ، که در آن زمان مهمان مکرر فاکس نیوز بود ، به عنوان متهمان معرفی شدند و ادعا کردند که آنها از “دروغ ، کلاهبرداری و نیمه حقیقت” برای به تصویر کشیدن “جوئل و پسر مری به عنوان یک مجرم” استفاده کرده اند. و یک خائن به ایالات متحده “.

فاکس نیوز روز سه شنبه در بیانیه ای اظهار داشت: “ما از حل ادعاها خوشحالیم و امیدواریم که این امر به آقای و خانم ریچ اجازه دهد تا درجه کمی از آرامش و آسایش را در پیش بگیرند.”


منبع: aseman-kharash.ir

دیدگاهتان را بنویسید