قفل مقابل برقی چیست؟

قفل مقابل برقی زبانه دار بهتر است یا قفل مقابل برقی اتومات؟

قفل برقی آپارتمان
مقابل برقی درب ضد سرقت

برای دور زدن این مشکل ، بسیاری از قفل های الکترونیکی کنترل قفل الکترونیکی را با یک کنترل فیزیکی ترکیب می کنند. برای این منظور ، قفل مکانیکی موجود با وارد کردن کد یا کارت RIFD ، با استفاده از ریدرهای الکترونیکی قفل مقابل برقی، با نسل جدیدی از قفل های برقی جایگزین می شود که با کلیدهای تراشه قابل کنترل هستند. قفل مقابل برقی چیست؟

حداقل حضور اجزای مکانیکی ، همراه با کنترل خاص با استفاده از الکتریسیته ، آنها را نه تنها به اندازه کافی در برابر تلاش برای باز کردن با نیروی بی رحمانه مقاوم می کند ، بلکه به طور قابل توجهی به عنوان یک عمر مفید نیز دوام دارند. یافتن آنها در فروشگاه ها یا شرکت ها امری غیرمعمول است. قیمت های ما برای شرکت ها و افراد حداکثر مقرون به صرفه است.

همچنین ممکن است یک کلید فیزیکی برای پشتیبان گیری دستی داشته باشید. نقش یک کلید قفل برقی درب چوبی توسط بسیاری از اشیا گرفته می شود ، در بافت آن تراشه رمزگذاری شده کاشته می شود – نشانه های گرد ، کارت های پلاستیکی ، برچسب ها ، دستبندها ، برچسب ها و غیره. بنابراین ، یک کلید قفل “کلاسیک” (شکل کلید به نوع مکانیزم امنیتی – استوانه ای یا اهرمی) بستگی دارد.

قفل مکانیکی به دلیل امنیت بالاتر و کارکرد طولانی تر مکانیسم های قفل با الکترونیکی جایگزین می شود. قفل برقی ساختاری قابل تنظیم است که از آلیاژ فلز قوی ساخته شده و با تأمین یا قطع شدن برق کار می کند و به شکل قفل و شمارنده شناخته می شود.

نحوه نصب قفل برقی درب چوبی به چه صورت است؟

مشکل دوم اگر کلید خود قفل را بزند رخ می دهد. این مشکل می تواند کمی جدی تر باشد. پیکربندی قفل برقی درب ضد سرقت را می توان از مکانیسم های انتخاب شده به طور تصادفی ، و همچنین به عنوان یک راه حل کامل ، از دستگاه های قفل و قفل همزمان استفاده کرد. وجه مشترک مقاومت بالا در برابر فشار مکانیکی در همه سیستم های قفل است.

برخی از آنها بدون برش بخشی از درب ، به سرعت و به راحتی نصب می شوند و در عین حال در صورت قطع برق امکان باز شدن قفل مکانیکی را دارند. دلیل جایگزینی قفل بسته شدن مکانیکی با یک قفل الکترونیکی یا الکترومغناطیسی قابل اطمینان تر و قابل اطمینان تر ، افزایش محافظت در برابر بازشدن غیر مجاز است.

در صورت گم شدن کلید (دزدیده شده) ، سیستم امکان ورود سریع کارت تراشه جدید را به جای کارت گمشده فراهم می کند. راه حل: توصیه می شود تعمیر و نگهداری ماهانه را انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که سیستم از عملکرد خوبی برخوردار است. مزیت این است که می توان آنها را روی درهای ساخته شده از هر ماده – چوب ، پی وی سی ، مشخصات قفل مقابل آلومینیوم و همچنین درهای فلزی زره ​​پوش نصب کرد. ساخته شده از آلیاژهای قوی فلز و فولاد سخت شده.

می توانند در همه شرایط آب و هوایی – داخل و خارج از خانه استفاده شوند. کلید فلزی که با چرخش دستی کنترل می شود ، با یک بخش الکترونیکی جمع و جورتر جایگزین شده است و تحریک تامین / توقف برق پس از سیگنال شناسایی است.

قفل برقی درب ضد سرقت چه تفاوتی با مدل چوبی دارد؟

باز کردن قفل با استفاده از یک کلید الکترونیکی انجام می شود ، به طوری که پوشیدن کلید مکانیکی ، در معرض جعل ، به طور خودکار از بین می رود. هنگام کار با کلید الکترونیکی ، قفل ویژه است و آنها برای کار با کارت ، کلید الکترونیکی و تراشه طراحی شده اند.

ما همچنین می توانیم لوازم جانبی اضافی مانند صفحات “L” و “Z شکل” و همچنین کلیدهای الکترونیکی قفل لادری (کارتها و تراشه ها) مورد نیاز برای باز کردن نوع خاصی از قفل الکترونیکی / برقی با تراشه تهیه کنیم ، که توسط ما ارائه می شود قیمت مناسب. در برخی موارد ، کلیه کلیدها توسط یک تراشه Master کنترل می شوند تا کاربران به یک پایگاه داده نرم افزاری با نام بازدیدکنندگان سایت مجاز مسدود و اضافه شوند.

سوئیچ های الکترونیکی میکرو چیپ هایی با اطلاعات رمزگذاری شده منحصر به فرد هستند که برای هر شخص مجاز متفاوت است. در صورت شک ، سیلندرهای برقی را برای قفل کردن انتخاب کنید. علاوه بر این ، قفل الکترونیکی با تکنیک هایی مانند ضربه نمی تواند باز شود.

ما فقط باید روی یک واقعیت مربوط به این قفلهای برقی متمرکز شویم تا درک کنیم که این گزاره درست قفل مغزی برقی است. بهترین نکته در مورد این قفل های موتور این است که می توان آنها را طوری برنامه ریزی کرد که با بسته شدن درب ، کاملاً قفل شوند و چرخش های لازم قفل را انجام دهند. راه حل: اگرچه قفل های برقی از باتری های با عمر طولانی استفاده می کنند ، اما باید مطابق با دوره های تعیین شده توسط سازنده تعویض شوند.

مرکز فروش قفل لادری در ایران

قفل لادری
قفل برابری

با داشتن یک سهام ثابت ، این فرصت را داریم که در کمترین زمان ممکن هر قفل الکتریکی سفارش داده شده با تراشه یا نوع دیگر دستگاه قفل الکترومکانیکی را تهیه کنیم. این بازرسی همچنین شامل شناسایی نیاز به سیم کشی اضافی و همچنین امکان انتخاب نوع ضربه گیر برق – محل چپ یا راست است.

علاوه بر طیف گسترده ای از سیستم های کنترل دسترسی مدرن ، ما در Ironfence اجزای اضافی مورد نیاز برای عملکرد کارآمد را به شما ارائه می دهیم. پیشخوان برقی یک دستگاه قفل ارجح در سیستم کنترل دسترسی است.

در حالی که قفل برقی عملکرد قفل را انجام می دهد ، دستگاه های شناسایی سازگار با آن کنترل جز. قفل را بر عهده می گیرند. تصادفی نیست که قفل های برقی نه تنها از طریق یک مدیر وارد مدیریت ورودی می شوند.

مغزی قفل برقی با چه برندهایی در بازار عرضه می شود؟

قفل های الکترونیکی درهای ورودی اغلب در ساختمانهای چند طبقه مسکونی و اداری نصب می شوند. قفل برقی آپارتمان این شرکت نصب قفل برقی را برای ساختمانهای چند طبقه مسکونی ارائه می دهد. این یک سیستم مخابره داخل ساختمان و سیستم امنیتی عالی است.

برچسب ها: شیر برقی 12 ولت ، شیر برقی خاموش ، سیستم کنترل دسترسی ، هیلت ، قفل 12 ولت ، قفل درب الکترومکانیکی ، قفل قفل شونده ، قفل 12 ، کنترل دسترسی ، قفل برقی پیچ و مهره. برای دریافت سریع تحویل ، مانند EMS ، DHL یا UPS می توانید هزینه حمل و نقل اضافی را پرداخت کنید.

قفل قابل اعتماد درب ، هنگامی که به عنوان محافظت از قفل الکترومکانیکی استفاده می شود ، توسط پیچ قفل ، که به درایو برق متصل است ، تأمین می شود. برچسب ها: منبع تغذیه dc12v ، شیر برقی خاموش ، قفل درب انبار ، قفل درب ، قفل الکترومکانیکی درب ، سیستم قفل درب مخفی ، قفل برقی rafting ، دروازه موتور الکتریکی ، قفل برقی پیچ ، ترمینال صوتی.

برچسب ها: سقوط rc ، سیستم قفل درب مخفی ، قفل های مغناطیسی ، تایمر درب ، اسپیکر چوبی ، قفل درب مغناطیسی lokklatch ، قفل کلید امن ، برنامه ایمن قفل زمان ، قفل برقی پیچ ، قفل برقی

در رابطه با قفل برقی درب آپارتمانی چه نکاتی وجود دارد؟

برچسب ها: کابینت بستن جهانی ، قفل دکمه قفل ، کابینت الکتریکی قفل ، قفل کلید ایمن ، فایل سی دی ، قفل برقی پیچ ، لوازم جانبی قفل برقی و درب ، سیستم قفل درب با پیچ و مهره نرم برقی ، zwave ، قفل امن عالی روی دکمه پاسخ کلیک کنید و سپس می توانید با دنیای خارج صحبت کنید ، یک بار دیگر دکمه پاسخ را فشار دهید تا خاموش شود.

این می تواند به عنوان یک مانیتور کار کند ، دکمه پاسخ / مانیتور را فشار دهید ، صفحه به شما یک عکس قفل مقابل برقی در خارج از درب را نشان می دهد ، که باعث می شود دنیای خارج از خانه را در خانه بگیرید. قفل برقی برای کنترل این قاب های قفل برقی برای عینک های 12 ولت می توانند با استفاده از دکمه کلید ، دکمه داخلی ، سیستم کنترل دسترسی یا آی فون تصویری قفل شوند.

https://www.assaabloyesh.com/en/products/electric-strikes/

برچسب ها: شیر برقی خاموش ، قفل کابینت 12 ولت ، بسته شدن خودکار ، قفل 12 ولت ، قفل برقی الکترومغناطیسی ، سیستم قفل درب نامرئی با کنترل از راه دور ، قفل DC ، مجموعه قفل ها ، ماشین با بال قفل DC 12V ، شیر برقی در بال قلعه .

نمایشگر LCD دیجیتال رنگی 7 اینچی TFT. برای مانیتور داخلی ، یک صفحه نمایش LCD 7 اینچی رنگی قفل برقی درب چوبی که نمای خوبی به شما می دهد ، رنگ مشکی آن را مدرن تر می کند. برای واحد خارجی ، اتاق 600tvl به شما این امکان را می دهد که به وضوح ببینید که چه کسی جلوی درب است ، چراغ های LED ساخته شده در داخل دید در شب را تقویت می کنند.

درب بازکن درب ضد سرقت چیست؟

قفل برقی درب چوبی
قفل برقی درب ادرای

از مزایای امنیتی آن نسبت به قفل الکترومغناطیسی نوع Bolt این است که در صورت وقوع زلزله ، افراد در ورودی به راحتی دستگیره درب را فشار داده و خارج می شوند و به دنبال دکمه نیستند.

آنها از طریق کنترل از راه دور ، برنامه ها یا به صورت دستی از داخل خانه کار می کنند. همچنین ممکن است یک کلید فیزیکی برای پشتیبان گیری دستی داشته باشید. 1. پشتیبانی از دسترسی از راه دور تلفن Android / i OS یا APP pad: YOOSEE (از فروشگاه APP یا بازار اندروید قابل بارگیری است).

اگر از خرید و خدمات کامل ما راضی نیستید ، نظر شما در این مورد بسیار مهم است. لطفا در تماس با ما در Trade Manager / Email / Skype دریغ نکنید. اگر مشکلی دارید ، لطفا در تماس با ما دریغ نکنید و بازخورد منفی یا اختلاف را ترک نکنید. این از حداکثر 2 واحد در فضای باز و 6 واحد داخلی پشتیبانی می کند.

اگر به دوربین و مانیتور بیشتری نیاز دارید ، درنگ نکنید با ما تماس بگیرید. این سیستم ها دارای یک مدار الکترونیکی هستند که وظیفه فعال سازی مکانیزم باز و قفل و همچنین یک قطعه مکانیکی را دارد که می تواند ترکیبی از فلز و قفل برقی درب ضد سرقت پلاستیک باشد. این گزینه برای دندانپزشکان و مطب ها ترجیح داده می شود. این مورد دارای 5 دکمه کلید RFID (شامل جاکلیدی اضافه شده و جاکلیدی از راه دور) است.

آیا قفل برقی درب اتاق روی درب چوبی هم قابل نصب است؟

در مورد مشخصات طراحی قفل الکترومکانیکی ، لازم به ذکر است موارد زیر – کنترل آن با یک کلید الکترونیکی امکان پذیر است (استفاده از کارت پلاستیکی ، کلید از راه دور به صورت جاکلیدی ، تبلت و غیره). 5 روز در هفته. ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

جزئیات دارای یک سیستم مخابره داخل ساختمان است که می تواند به شما در خارج از درب در یک صفحه کاملاً واضح و تمام رنگی 7 اینچی که میزان صدا ، روشنایی و رنگ آن را می توان متناسب با نیاز شما تنظیم کند ، به قفل مقابل شما نشان دهد. این از عملکرد نظارت داخلی پشتیبانی می کند ، دکمه نظارت را فشار دهید ، می توانید وضعیت خارجی را ببینید و بشنوید.

آی فون تصویری – این سیستمی است که به شما امکان می دهد از درب ورودی خود یا درب دیگری در خارج از ساختمان “تماس” بگیرید ، به شما این امکان را می دهد که ببینید واقعاً چه کسی در ایستگاه خارج است و با آنها صحبت کنید. علاوه بر این ، این قفل های برقی درب نیازی به تعویض کلید ندارند

ایندکسر