لینک سازی PBN چیست + آموزش ساخت بک لینک PBN

از طریق راههای ارتباطی موجود در وب سایت می توانید با بنده و همکارانم در ارتباط باشید و هر گونه نقطه نظر، انتقاد و پیشنهادی را با گوش جان خواهیم شنید. به هر حال آن دامنه دیگر کار نکرده و این وب سایت از دامنه دیگری در حال حاضر برای وب سایت خود استفاده می نماید. الگوریتم های گوگل به این مسئله دقت می کنند که آیا شما بی دلیل از این محتوای تکراری در بخش دیگری از سایت خود استفاده می کنید و یا براساس اصول آموزش سئو از آن ها برای تولید یک محتوای جدید و جذاب استفاده می کنید. این موارد همواره توانسته اند که ظرف اندک زمانی خود را به صدر نتایج گوگل رسانده و بیشترین کسب درآمد را داشته باشند. اما آقای ب می خواهد سایتی بالا بیاورد که سریعا به درآمد و پول تبدیل گردد. دقت کنید که هزینه صرفا به معنی خرج کردن پول نیست! در گذشته همین که شما یک دامنه یا وبلاگ جدید میساختید کفایت میکرد و میتوانستید با کپی کردن محتوا از سایتهای معتبر به راحتی شبکه خود را به روز و تازه نگه دارید.

اگر همه سایتهایی که در یک شبکه قرار گرفته و یکدیگر را تقویت میکنند متعلق به یک نفر باشند یا توسط یک شرکت واسطه ثبت شده باشند درک ارتباط آنها کار سادهای خواهد بود. شما و یا شرکت شما باید منبع مالی و زمانی ذخیره کنید و روی تاکتیکهای بهتر ایجاد لینک متمرکز شوید که بدون درگیری به نتیجه میرسد! حتمن روی محتوی جدید و متفاوت برنامه ریزی کنید. بیش از ۲۵۰۰ بک لینک در ۲۰۰۰ backlink منتشر کنید. یعنی مثل اینستاگرام یا پیام رسان تلگرام بر این پایه بنا نشده که شما 7 ساعت از زمان روزانه را در آنها بگذرانید و دائما پست های شگفت انگیز و جذابی مشاهده کنید که اجازه خروج از آن را به شما ندهند. هر چند ادعایی در زمینه سئو ندارم اما همیشه آنچه که بر حسب تجربه بدست آورده ام را به صورت رایگان به مشتریان و کاربران سایت ارائه دادم. آنچه در پایان به آن می پردازید ، لیست طولانی از مطالب با عملکرد بالا مربوط به کلید واژه شما است.

بخاطر اهمیت بک لینک مطالب زیادی در این زمینه منتشر گردیده. تحقیقات حرفهای و اصولی انجام دهید و مطالب مرجع که مستند باشند را منتشر کنید. از آنجایی که ساخت شبکه خصوصی بلاگ زمان و تلاش زیادی را مطلبد ، افرادی که سیاه کار میکنند دیگر به کیفیت محتوا توجه چندانی ندارند و این موضوع مانع موفقیت و پایداری وبسایت شماست. حالا برای اینکه خودتان را تبلیغ کنید، لینک سایت یا صفحهای خاص از وبسایت خودتان را در این صفحات به اشتراک میگذارید! دانستن اینکه باید به دنبال چه چیزی در دامنه ها باشید ، تنها بخشی از بازی است ، در مرحله بعد باید بدانید که از کجا آن دامنه ها را پیدا کنید. اما امروزه پیدا کردن سایت های با کیفیت و فعال با تعداد بالا فرآیندی تقریبا سخت و زمانبر است. سئو در حالت کلی به دو دسته سئو داخلی و خارجی تقسیم بندی می شوند و برای موتورهای جستجو مثل گوگل هر دو از اهمیت یکسان و زیادی برخوردارند که هر کدام ویژگی های خاص خود را داشته و نیازمند استراتژی های منظم و دقیقی می باشد که باید به خوبی ساماندهی شوند تا یک سایت بتواند از نظر محتوایی و رتبه بهبود پیدا کند، در ادامه در مورد سئو داخلی، خارجی و تفاوت های آن ها با یکدیگر بیشتر صحبت خواهیم کرد و نحوه ارتباط آن ها را در بهبود سایت توضیح خواهیم داد.

در کل بکلینک های فروم و کامنت، از نوع نوفالو بوده و اثر بسیار کمی دارند و با اندکی آزمایش متوجه خواهید شد که اثر هر کدام از آن ها شاید به اندازه یک دهم یکی از سایت هایی که در پلن ما به فروش می رسد نباشد. اگر سوالی درباره بک لینک ها و اثر آن ها دارید و یا از بک لینک و شیوه کار با آن ها شناخت ندارید نیز می توانید از ما بپرسید و به صورت کامل راهنمایی دریافت کنید. حتی اگر هم به اشتباه تاکنون خریده اید، از فروشنده بخواهید که هرچه سریع تر اقدام به حذف بک لینک شما نمایند.(یا خودتان با ابزار disavow اثر آن را از بین ببرید) چرا که در غیر این صورت بک لینک های با کیفیت ما نیز موثر نخواهد بود. حتی در یک تجارت آجر و ملات، محصولات با کیفیت بالا تعداد زیادی مراجعه به کلمه را از مشتریان متداول دریافت می کنند. کیفیت بک لینک ها یکی از مهم ترین عوامل در سرعت پیشرفت و عدم جریمه شدن شما در هنگام خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی است. نکته مهم و قابل توجه در مورد فروم ها این است که برای ساخت اکانت شخصی اطلاعاتی از جمله آدرس سایت شما را برای عضویت در آن می توانید وارد کنید.

ایندکسر