مذاکرات Salesforce برای خرید اسلک می تواند معاملات بیشتر در خانه را نوید دهد

[ad_1]

DealBook شنید ، Salesforce برای معامله به اسلاك رفت و گزارشی را در وال استریت ژورنال تأیید كرد. تصرف ممکن است بلافاصله در این هفته اعلام شود. معامله بالقوه تعهد کار از راه دور است ، منطقه ای که بانکداران به ما می گویند در ماه های آینده نقطه کانونی برای ادغام خواهد بود زیرا شرکت های نرم افزاری بسیار ارزشمند به دنبال توسعه بازار چندگانه ابزار همکاری هستند.

اقدامات زایمان ممکن است هرگز قبل از همه گیری عادی نگردد. یا حداقل این پیش فرض حرکاتی مانند Salesforce است که شرکت ها امیدوارند با گردآوری طیف وسیعی از خدمات برای سهولت کار از راه دور ، از این تغییر بهره مند شوند. پیش از انتشار خبر معامله احتمالی سرمایه اسلاک حدود 17 میلیارد دلار بود و اکنون قیمت آن حدود 23 میلیارد دلار است. پیش از پاپ اخیر ، شاهد افزایش نسبتاً ملایم قیمت سهام خود بود ، شاید به این دلیل که ابزار کنفرانس ویدیویی از رقبایی مانند زوم و مایکروسافت عقب بود.

بعدی کیست؟ بسیاری از شرکت های نرم افزاری با افزایش قیمت سهام در حال افزایش بالا هستند ، روی انبوهی از پول نشسته اند و در صورت نیاز می توانند به راحتی سرمایه بیشتری جمع کنند. علاوه بر Salesforce ، بانکداران می گویند خریداران احتمالی شامل Adobe (که اوایل ماه جاری Workfront را خریداری کرده است) ، Twilio (خریدار Segment و Sendgrid) و ServiceNow هستند. اهداف بالقوه شامل Airtable ، Asana ، Box ، DocuSign ، Dropbox و Smartsheet است. این معاملات ارزان نخواهند بود ، اما هرچه سهام خریداران همزمان با اهداف رشد می کنند ، به معنی معاملات بیشتر سهام است.

مایکروسافت منفیل در اتاق (مجازی) است. نرم افزار Office این غول نرم افزار از قبل روی اکثر رایانه ها در محل کار نصب شده است و ادغام ابزار همکاری آن ، مانند Slack ، Teams را آسان می کند. (اسلک در یک دادخواست ضد انحصاری علیه مایکروسافت در اروپا ادعا می کند که ادغام تیم ها با آفیس ضد رقابتی است.) مایکروسافت در طی این همه گیری اقدام به تلاش برای تصاحب TikTok و اعلام قرارداد خرید شرکت بازی سازی Zenimax Media کرد. این ممکن است با کنترل نظارتی بیشتری نسبت به رقبای خود روبرو شود ، اما مطمئناً می تواند خریدهای بیشتری را داشته باشد. حدود 136 میلیارد دلار پول نقد دارد و از معدود شرکت هایی است که دارای اعتبار AAA است.

S&P Global با خرید IHS Markit موافقت می کند. معامله ای که حدود 44 میلیارد دلار ارزش دارد ، دو بزرگترین ارائه دهنده داده های مالی جهان را با هم ترکیب خواهد کرد. به دنبال پیشنهاد 27 میلیارد دلاری بورس اوراق بهادار لندن برای اتاق فکر Refinitiv برای خرید الی مای در بورس بین قاره به قیمت 11 میلیارد دلار ، این آخرین اقدام برای استفاده از ارزش داده ها است.

نیویورک مدارس ابتدایی دولتی را بازگشایی خواهد کرد. این چرخش ناگهانی پس از انتقاد شهردار بیل دبلاسیو به دلیل بسته شدن بزرگترین سیستم مدارس کشور انجام شد ، در حالی که اجازه باز ماندن مشاغل مانند رستوران های داخلی را داد. مدارس متوسطه و متوسطه بسته خواهند ماند.

اتحادیه اروپا قصد دارد از ایالات متحده بخواهد اتحادی برای مخالفت با چین تشکیل دهد. فایننشال تایمز گزارش داد ، این بلوک از آمریکا می خواهد تا اختلافات در تجارت و مالیات های جهانی را کنار بگذارد تا بتواند رویکرد واحدی در مقررات و بازنگری در سازمان بهداشت جهانی ایجاد کند.

نایک و کک علیه لایحه ای که می تواند واردات از منطقه شیانجیانگ به چین را ممنوع کند در حال لابی هستند. آنها در میان چندین شرکت بزرگ هستند که خواستار ممنوعیت قانونی هستند که کالاهای تولید شده توسط کار اجباری توسط اقلیت های مسلمان تحت تعقیب در منطقه را ممنوع می کند. مخالفان این لایحه می گویند که آنها با نقض حقوق بشر مخالف هستند ، اما از به هم خوردن زنجیره تامین نیز ترس دارند.

شریک تجاری قدیمی رابرت اسمیت استعفا داده است. برایان شت ، رئیس جمهور و بنیانگذار Vista Equity Partners ، عزیمت خود را برای شکرگذاری اعلام کرد ، یک ماه پس از آنکه آقای اسمیت با پرداخت 140 میلیون دلار برای پرداخت تحقیقات فدرال در مورد یک طرح فرار مالیاتی موافقت کرد.

رئیس جمهور منتخب جو بایدن در این هفته بیش از تیم اقتصادی خود نام خواهد برد و انتخاب احتمالی وی شامل ادامه دو موضوع است: تمرکز بر اقتصاد کار مترقی و انتخابی که می تواند جناح چپ حزب وی را ناراحت کند.

انتظار می رود سسیلیا روس ، اقتصاددان پرینستون ، رئیس شورای مشاوران اقتصادی باشد ، با جارد برنشتاین و هدر بوشی که آنها نیز در گروه هستند. آلن راپپورت در تایمز نوشت: اقتصاددانان متمرکز بر کار – همراه با جانت یلن به عنوان وزیر دارایی – “تمرکز قوی بر توانمندسازی کارگران به عنوان ابزاری برای رشد اقتصادی” را ارائه می دهند.

عکس های دیگر ممکن است بحث برانگیزتر باشند. آقای بایدن برایان دیز را که به رهبری نجات دولت اوباما کمک می کرد و در زمینه تغییر آب و هوا مشاوره می داد ، به عنوان رئیس شورای اقتصاد ملی انتخاب کرد. وی همچنین Adewale Adeyemo را که به مذاکره در مورد مشارکت بین اقیانوس آرام کمک کرد ، به عنوان معاون وزیر دارایی انتخاب کرد.

 • آنها هر دو وقت خود را در غول سرمایه گذاری BlackRock گذرانده اند ، و به طور بالقوه آنها را برای مترقیان مشکل ساز کرده و از آقای بایدن خواسته اند که از انگیزه های شرکت اجتناب کند. جف هاوزر از پروژه درب های گردان به پولیتیکو گفت: “چنین پیوندهایی می تواند” دولت فدرال کمتر بتواند بلک راک را آنگونه که باید نگه دارد “.

و سپس Neera Tanden است. خانم تندن ، رئیس مرکز پیشرفت آمریكا ، تراست مغز چپ ، توسط آقای بایدن به عنوان سرپرست اداره و بودجه كاخ سفید انتخاب شد. محافظه کاران و مترقیان نسبت به خانم تاندن که از نزدیکان هیلاری کلینتون است احتیاط می کنند. دستیار سابق سناتور میچ مک کانل ، رهبر اکثریت ، پیشنهاد کرد که او می تواند “برای تایید خدایان“این بدان معناست که می توان وی را تنظیم کرد تا گرما را دریافت کند در حالی که سایر کاندیداها از طریق سنا می روند.


طبق ادوبی آنالیتیکس ، مصرف کنندگان آمریکایی روز جمعه 9 میلیارد دلار برای خرده فروشان آنلاین هزینه کردند. این رقم تقریباً 22 درصد بیشتر از جمعه سیاه سال گذشته بود و این امر با حمایت خریدارانی صورت می گیرد که به دلایل بهداشتی از مراکز خرید و فروشگاه های بزرگ دور می مانند. در حقیقت ، یک شرکت تحقیقاتی Facteus که نظارت بر پرداخت کارت را انجام می دهد ، تفاوت زیادی بین فعالیت فروش آنلاین و آفلاین در جمعه سیاه را ثبت کرد ، که به ویژه در فروشگاه های بزرگ و خرده فروشان الکترونیک بسیار زیاد بود. تعجبی ندارد که آمازون 1400 کارگر جدید اضافه می کند در روز امسال.


امروز، دادگاه عالی ایالات متحده ادله دستور پرزیدنت ترامپ برای حذف مهاجران فاقد سند از سرشماری مورد استفاده برای اختصاص کرسی های پارلمان را بررسی می کند. روز سه شنبه ، دادگاه عالی پرونده ای را بررسی می کند که در آن کودکان برده سابق در ساحل عاج نستله را به اتهام نقض حقوق بشر در مزارع کاکائو محاکمه کردند.

تازه از اختلاف نظر وی در مورد استفاده از بودجه اختصاص یافته برای برنامه های تشویقی همه گیر ، وزیر دارایی ، استفان مانوچین ، و رئیس فدرال رزرو ، جی پاول ، درمورد برنامه های تشویقی همه گیر پیش از کنگره شهادت خواهد داد. آنها روز سه شنبه در مجلس سنا و چهارشنبه در مجلس نمایندگان ظاهر می شوند.

شرکت های فناوری در سطح سود قرار دارند ، v مقیاس گذاری گزارش امروز ، جعبه و فروشنده در روز سه شنبه و دانه برف چهارشنبه

گزارش اشتغال ایالات متحده در روز جمعه ، انتظار می رود که 500000 شغل در ماه نوامبر اضافه شده باشد ، کمتر از 638،000 شغل دریافت شده در ماه اکتبر ، این نشانه بالقوه ای است که نشان می دهد ازدیاد مجدد موارد ویروس کرونا باعث بهبود اقتصاد می شود.

جمعه همچنین آخرین مهلت تعیین شده توسط دولت ایالات متحده است TikTok فروخته شود اوراکل و والمارت. تاریخ قبلاً دو بار به تعویق افتاده است.


تونی هسی ، یک کارآفرین و سرمایه گذار خطرناک 46 ساله که خرده فروش آنلاین کفش Zappos را به یک تجارت چند میلیارد دلاری تبدیل کرد ، جمعه بر اثر جراحات وارده در آتش سوزی در خانه درگذشت. او پس از بیش از دو دهه اداره شرکت در یک مأموریت “سرگرم کننده و کمی عجیب” ، در ماه آگوست از سمت مدیرعاملی Zappos استعفا داد.

او با فرهنگ سازمانی وسواس داشت. اندکی پس از آنکه آمازون Zappos را به مبلغ 1.2 میلیارد دلار در سال 2009 خریداری کرد ، آقای هسیه چالش های سرمایه گذاری رو به رشد را مستند کرد. وی شکایت کرد که “در ساعات خوش شرکتی ، این تعداد کارمند از بخشهای مختلف را نمی بینید که با یکدیگر معاشرت داشته باشند.” بنابراین ، Zappos شروع به پیگیری “تعداد و قدرت” روابط بین دپارتمان با هدف ارتقا دوستی بیشتر بین همکاران کرد. آقای هسیه معتقد است توجه به چیزهای کوچکی که به پیشرفت روابط کمک می کند ، رمز موفقیت کسب و کار است.

او امیدوار بود که بتواند انقلابی در دولت ایجاد کند. در سال 2010 ، او پرفروش ترین کتاب را درباره فلسفه محرک زاپوس نوشت ، کتابی که وی آن را “تحویل خوشبختی” خواند. وی گفت اولویت بندی رضایتمندی کارمندان و مشتری ارزش هزینه را دارد. بعداً زاپوس هولاکراسی را اتخاذ کرد ، رویکردی بنیادین در مدیریت که کلیه عناوین و سلسله مراتب طراحی شده برای آزادسازی کارمندان برای بهبود فرایندها و تأمین نیازهای مشتری را حذف می کند.

او همچنین در دنیای فیزیکی شرط بندی کرد ، در تلاش برای احیای منطقه فرسوده در مرکز شهر لاس وگاس. وی امیدوار بود که حضور زاپوس منطقه را دگرگون کرده و 350 میلیون دلار در املاک و مستغلات محلی و نوسازی سرمایه گذاری کند. وی گفت: “بسیاری از شرکت ها در مورد تعادل کار و زندگی صحبت می کنند.” “ما بیشتر درگیر ادغام زندگی کاری هستیم.”

او فهمید که همه شدت آن را ندارند. زاپوس با یک معامله جذاب برای اجاره های جدید معروف شد: به برخی از کارگران در صورت تمایل به ترک 1000 دلار پیشنهاد. آقای هسیه تصمیم گرفت که کسی که این پیشنهاد را پذیرفته است کاملاً به ماموریت شرکت متعهد نباشد.

مرگ وی در دست بررسی است. به گزارش وال استریت ژورنال ، سوابق اولین پاسخ دهندگان در نیو لندن ، کانکتیکات ، جایی که آتش سوزی رخ داده است ، به یک مرد “محبوس” یا “محصور” در خانه ای در حال سوختن اشاره دارد.

معاملات

 • به گفته مقامات چینی ، برنامه IPO برنامه ریزی شده Ant Group ، که توسط تنظیم کننده ها به تأخیر افتاده است ، به نظر می رسد برای سال آینده دوباره برنامه ریزی شود. (بلومبرگ)

 • Perella Weinberg Partners نزدیک است که با ادغام در یک شرکت چک خالی که توسط بتسی کوهن ، کارآفرین بانکی انجام می شود ، معامله ای را علنی کند. (FT)

 • Compass ، یک کارگزار خرده فروشی با پشتیبانی Vision Fund از SoftBank ، گلدمن ساکس و مورگان استنلی را استخدام کرده است تا در مورد IPO که ممکن است سال آینده انجام شود مشاوره دهند. (بلومبرگ)

سیاست و سیاست

 • مقامات محیط زیست به آخرین فشار مقررات زدایی از دولت ترامپ اعتراض دارند. (نیویورک)

 • گفته می شود کاخ سفید قصد دارد سازنده نیمه هادی SMIC و سازنده نفت و گاز CNOOC را به لیست سیاه شرکت های چینی با ادعای روابط نظامی اضافه کند. (رویترز)

 • نگاهی نزدیک به نیوزمکس ، رسانه ای که ادعاهای بی اساس رئیس جمهور ترامپ در مورد انتخابات سرقتی را مطرح می کند – حتی اگر بنیانگذار آن اعتقادی به آنها نداشته باشد. (نیویورک)

فن آوری

 • وقتی برایان آرمسترانگ ، مدیر عامل Coinbase ، قیمت بیت کوین کاهش یافت توییت برای شایعات مربوط به مقررات جدید عجولانه در مورد ارزهای رمزپایه. (CoinDesk)

 • افزودن تسلا به S&P 500 یک چالش بزرگ فنی خواهد بود. (WSJ)

 • مبارزه برای تجارت الکترونیکی لوکس یک داستان آشنا است: آمازون علیه دیگران. (نیویورک)

بهترین از بقیه

 • آنچه رستوران های نیویورک برای تعطیلات واقعاً می خواهند … بخاری های بیرونی است. (نیویورک)

 • کارهای NFL نشان می دهد که چرا ورزش های حرفه ای برای عملکرد همه گیر به حباب نیاز دارند. (WaPo)

 • پرزرق و برق ترین پروژه قرنطینه ای جهان (NYT)

ما بازخورد شما را دوست داریم! لطفاً افکار و پیشنهادات را به آدرس dealbook@nytimes.com ایمیل کنید.[ad_2]

منبع: aseman-kharash.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum