مشاغل در تلاش برای بهبودی از ناآرامی ها با یک چالش روبرو هستند: بیمه کافی نیست


خانم تولیور ، که در اواخر 50 سالگی است ، گفت: “این یک هیپی آبکی مشکی است که در سیاتل می نوشد و برای برافروختن جهنم به اینجا می آید.” “آنها به هیچ یک از ما علاقه ندارند.”

تعداد کمی از رهبران شهر صاحبان مشاغل را به عدم خرید بیمه نامه های جامع تر متهم می کنند.

جنیفر دولی-هوگان ، بازاریاب محلی که رئیس شرکت Downtown Kenosha Inc است ، گفت: “هیچ کس انتظار این را در Kenosha کوچک نداشت.” تلاش می کند تا 300000 دلار کمک مالی برای حمایت از مشاغل آسیب دیده از شورش ها جمع آوری کند.

کنوشا ، شهری در حدود 100 هزار نفر ساخته شده در کنار دریاچه میشیگان ، دوران سختی را تجربه کرده است. در سال 1988 ، بیشتر عملیات در کارخانه محلی کرایسلر تعطیل شد و این شهر 5500 شغل را از دست داد. اما با افتتاح یا گسترش شرکت هایی مانند آب نبات هاریبو ، متخصصان تحویل Uline و داروسازی نکسوس ، این شهر به آرامی جان گرفت.

تابستان امسال ، آقای Taliapietra ، صاحب رستوران و شرکایش جاذبه ای را در مرکز طبقه بالا کشف کردند که نمادی از رشد اقتصادی آن است: هتل و رستوران آپیس ، با پیش غذاهایی مانند گوشت بره خورده گشنیز (20 دلار) و راویولی آل اوووو ( 18 دلار)

سپس دو نیرو حمله کردند: همه گیری و خسارت اقتصادی به مهمان نوازی و منطقه خرید مبتدی.

در تاریخ 23 آگوست ، آقای بلیک توسط یک افسر سفیدپوست کشته شد. این ویدئو نشان می دهد که پلیس وقتی سوار ماشینش شد ، هفت بار از پشت به او شلیک کرد. اخبار منتشر شد مبنی بر اینکه وی در تلاش است جنگ را متوقف کند و غیرمسلح است. واقعیت هایی که سرانجام در مورد این دیدار آشکار شد پیچیده تر بود ، اما فیلم ویروسی تیراندازی وحشتناک بود. یکی دیگر از سیاه پوستان غیر مسلح مورد حمله پلیس قرار گرفت.

حتما بخوانید:  کارمندان CDC دوره های پیشنهادی قرنطینه را کوتاه می کنند

کنوشا فوران کرد. در آن شب ، اعتراضات علیه نژادپرستی به شورشی تبدیل شد که روزها ادامه داشت.

صاحبان مشاغل طبقه پایین و متوسط ​​در نهایت بیشتر از ثروتمندان تحت تأثیر قرار گرفتند. هنگامی که شورش ها یکشنبه شب آغاز شد ، مركز ثروتمندتر و سفیدتر كینوشا به لطف یك انجمن تجاری گره خورده و دیرینه ، به سرعت برای به نمایش گذاشتن سازماندهی شد. صبح روز بعد ، 7 صد داوطلب با چکش و میخ جمع شدند. کسانی که نمی توانند دست بزنند با آب و ساندویچ می آیند. چندین فروشگاه قبلاً غارت شده و آسیب دیده اند. اما بیش از همه ، منطقه حفاظت شده بود.


منبع: aseman-kharash.ir

دیدگاهتان را بنویسید