موانع انتخاب جو بایدن برای انتخاب نامزدهای مترقی و متفاوت برای دولت خود

[ad_1]

جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، تشکیل یک تیم متنوع را در اولویت قرار داده است. وی همچنین با فشار جناح مترقی حزب خود برای جلوگیری از نفوذ شرکت ها بر اجاره دولت خود با اجتناب از نامزدهای وال استریت یا اتاق جلسات شرکت روبرو است. برخی اظهار داشتند که محدود کردن کاندیداهای کاندیداها از این طریق به ایجاد یک دولت نماینده تر کمک نمی کند.

“تجارت بزرگ اینجاست تا کمک کند” گفت: ران واکر ، مدیرعامل انجمن ملی متخصصان اوراق بهادار. وی به DealBook گفت كه زنان و مشاغل “تجربه منحصر به فردی دارند كه شنیده می شود.” این هفته ، NASP و هفت گروه تجاری دیگر نامه ای به آقای بایدن فرستادند و از وی خواستند كه تنوع در بهترین موقعیتها را در سیاست های اقتصادی اولویت قرار دهد و “درخواست ها برای محرومیت كامل كارمندان بالقوه با تجربه در بخش شركت را رد كند”. یا زمینه خدمات مالی ، به ویژه “

 • راجر فرگوسن ، یکی از برجسته ترین رهبران سیاه پوست در صنعت مالی ، به تازگی بازنشستگی خود را به عنوان مدیرعامل TIAA اعلام کرده است. وی در لیست نهایی وزیر دارایی قرار دارد (در این مورد بیشتر در زیر) و از حمایت آقای واکر برخوردار است.

تحقیق در مورد تنوع نژادی در بین تنظیم کنندگان مالی ، خوانش ناخوشایندی را ایجاد می کند. براساس گزارش اخیر کریس برومر از م Instituteسسه حقوق بین الملل اقتصادی جورج تاون ، از 327 پست آژانس مالی فدرال که نیاز به تأیید کنگره در طول سال ها داشته است ، فقط 10 پست سیاه بوده است. ماه گذشته وقتی DealBook با پروفسور برومر صحبت کرد ، وی گفت که این یافته ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است ، شاید به این دلیل که هیچ کس تاکنون کمبود تنوع را از این طریق کمی نکرده است. وی از آن زمان به عضویت تیم مشاور وزارت خزانه داری بایدن منصوب شده است.

مانع استخدام های متنوع تر “مهارت نیست ، بلکه رابطه” است گفت: پتال واکر از ویلمر هیل ، مشاور ارشد سابق کمیسیون تجارت آینده کالا. او به DealBook گفت ، مردم تمایل دارند کسانی را که با آنها گلف بازی می کنند یا نوشیدنی می نوشند استخدام کنند ، بنابراین برای شکستن کلیک های مشخص شده “اقدام عمدی” لازم است.

خواستار رد نامزدهای سازمانی ، تاریخ ایالات متحده را نادیده می گیرند ، پل تورنل ، یکی از مقامات سابق مجلس سنا و کاخ سفید ، برای لابی گری به مهمان کاستاگنتی گفت. شکاف نسلی در ثروت که به دلیل سابقه طولانی تبعیض ایجاد شده باعث می شود افراد کم رنگ دیگری در جهان قادر به کار در دولت یا سازمان های غیرانتفاعی نباشند. وی به DealBook گفت: “گروه های چپ چپ احكام را كنار می گذارند ، اما این واقعیت تجربه آمریكا یا نابرابری ، اختلاف نژادی در ثروت را منعكس نمی كند و ممكن است برای تنوع بخشیدن به دولت و اجرای سیاست هایی كه برای همه مفید است ، نتیجه مثبتی نداشته باشد.” آمریکایی ها “

WHO رمدزیویر را به عنوان درمان با Covid-19 رد می کند. گروه بهداشت جهانی گفت که در آزمایشات بالینی ، Gilead بقای بیماران یا میزان بهبودی آنها را بهبود نمی بخشد. در همین حال CDC به آمریکایی ها توصیه کرده است از سفرهای شکرگذاری پرهیز کنند.

کاخ سفید برای لغو یک قانون اساسی اینترنت تجارت غیرمعمولی را ارائه می دهد. اگر دموکرات ها مایل به لغو بخش 230 قانون قانون عادت ارتباطات باشند که سیستم عامل های آنلاین را از مسئولیت محتوای مصرف کننده محافظت می کند ، ممکن است دولت ترامپ مخالفت خود را با حذف نام رهبران کنفدراسیون از پایگاه های نظامی پس بگیرد.

BuzzFeed هاف پست را خریداری می کند. این شرکت رقیب خود را در رسانه های دیجیتال – که با او Jonah Peretti یکی از بنیانگذارانش مشترک است – از ورایزون در یک معامله سهام به دست خواهد گرفت. این بزرگترین ادغام امسال در بین ناشران دیجیتال است که در حال ادغام هستند تا افت تبلیغات را تجربه کنند. آقای پرتی ، مدیر عامل شرکت BuzzFeed ، اشاره کرد که تصرف در این کشور ادامه دارد.

تحقیقات رئیس جمهور ترامپ در حال گسترش است و شامل فرار مالیاتی است. دو پرسش ، یکی از دادستان منطقه منهتن و دیگری از دادستان کل نیویورک ، میلیون ها دلار هزینه مشاوره را بررسی کرد – برخی از آنها ظاهرا به ایوانکا ترامپ تعلق گرفت – که بعدا به عنوان تخفیف مالیاتی ادعا شد ، .

سایت بازی فایل های Roblox برای IPO این شرکت در دفترچه اعلام کرد که کاربران فعال روزانه آن در سال گذشته با افزایش زمان نمایش در طی یک بیماری همه گیر تقریباً دو برابر شده است. اما ضرر خالص آن نیز در 9 ماهه نخست سال سه برابر شده است ، اگرچه آنها در این مدت بیش از 1 میلیارد دلار ارز مجازی “Robux” به گیمرها فروختند.

رئیس جمهور منتخب جو بایدن دیروز گفت که وی وزیر دارایی را انتخاب کرده است تا در روز شکرگذاری نامگذاری کند. (افراد داخلی در واشنگتن معتقدند که جانت یلن ، رئیس سابق فدرال رزرو مورد علاقه است ، اما Lael Brainard ، فرماندار فعلی فدرال و راجر فرگوسن ، معاون رئیس جمهور سابق فدرال نیز در این ماجرا دخیل هستند.) اما بزرگترین خبر در وزارت خزانه داری است. از وزیر فعلی استفان مانوچین بود ، که نبرد عالی با فدرال رزرو را انتخاب کرد.

وزارت خزانه داری از بانک فدرال خواسته است صدها میلیارد دلار پول پس دهد. بیش از 450 میلیارد دلار برای حمایت از چندین برنامه وام اضطراری در بانک مرکزی در اختیار فدرال رزرو قرار گرفته است که آقای منوچین گفت که قصد ندارد بیش از پایان سال ادامه یابد. برنامه هایی که از اوراق مشارکت شرکتی ، بدهی شهرداری و وام های متوسط ​​پشتیبانی می کنند به طور گسترده ای مورد استفاده قرار نگرفته اند ، اما سرمایه گذاران انتظار داشتند که این برنامه ها ادامه یابد زیرا همه گیر اقتصادی اقتصاد را تهدید می کند. وجوه خزانه داری برنامه های بانک فدرال را در برابر ضرر و زیان بیمه کرده است ، بنابراین حذف آنها می تواند وزیر دارایی بعدی را برای شروع مجدد برنامه ها ، در صورت لزوم ، در سال آینده دشوار کند.

آقای مانوچین گفت که بودجه دیگر مورد نیاز نیست، با استناد به نقدینگی و موقعیت های سرمایه ای بانک های ایالات متحده ، که “اطمینان حاصل می کنند که آنها می توانند نیازهای مالی مشتریان خود را برآورده کنند”. در نامه ای به رئیس فدرال رزرو جی پاول، او اشاره کرد یک نظرسنجی که توسط فدراسیون مستقل ملی کسب و کار، که که تنها 2 درصد از کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​پیدا شده است گزارش داد که خود را “نیازهای وام شد برآورده نشده است.”

آقای پاول مخالف بود. در بیانیه ای ، بانک فدرال گفت: “ترجیح می دهد طیف گسترده ای از امکانات اضطراری ایجاد شده در طی شیوع ویروس کرونا به نقش مهمی به عنوان یک سنگر برای اقتصاد هنوز متشنج و آسیب پذیر ما ادامه دهد.” گروه های تجاری از آقای پاول حمایت کردند ، در حالی که اتاق بازرگانی گفت که “پایان تعجب” برنامه های بانک فدرال “زودرس و غیر ضروری دست دولت جدید را می بندد و در را برای فرصت های مهم نقدینگی برای مشاغل در زمانی که بیشترین فرصت را دارند ، می بندد. نیاز شدید به آنها “

حالا چی؟ بهارات رامامورتی ، که عضو نهاد نظارتی کنگره است و بر برنامه های تشویقی نظارت می کند ، در توییتر گفت که فدرال رزرو نباید به طور قانونی وجوه را بازپرداخت می کرد و دولت بایدن می تواند از بانک مرکزی بخواهد برنامه ها را سال آینده با وام 195 میلیارد دلار سهام ، که خزانه داری قبلاً گرفته است ، مجدداً شروع کند.

 • آقای مانوچین به بلومبرگ گفت که می خواهد پول را برای تأمین اعتبارات جدید وامهای مشاغل کوچک و بیمه بیکاری هدایت کند. گرگ داکو از اقتصاد آکسفورد در یادداشت تحقیقی خود نوشت: “از آنجایی که کنگره از ارائه کمک های مالی فوری مورد نیاز و سطوح پایین جلوگیری می کند که هرگونه مشکل اجتناب ناپذیر خدمات بدهی را نفی می کند ، توجیه منچین به نظر نادرست است.”


برخی از تحقیقات دانشگاهی که این هفته مورد توجه ما قرار گرفت در یک جمله خلاصه می شود:


در حالی که شرکتهای آمریکایی متعهد به مقابله با نابرابری نژادی هستند ، دو اتحادیه مترقی شش بانک بزرگ را ترغیب می کنند که نحوه عملکرد آنها بر جوامع اقلیت را بررسی کنند ، DealBook اولین گزارشی است که گزارش می دهد.

گروه های سرمایه گذاری تحت هدایت اتحادیه خواستار بازرسی سرمایه نژادی هستند در Bank of America ، Citigroup ، Goldman Sachs ، JPMorgan Chase ، Morgan Stanley و Wells Fargo. در نامه های ارسال شده به موسسات ، گروه سرمایه گذاری CtW و برنامه مدیریت سرمایه SEIU (که می گویند با صندوق های بازنشستگی با بیش از 1.2 تریلیون دلار دارایی کار می کنند) اقدامات تبعیض آمیز را از کاهش وام های رهنی در جوامع اقلیت گرفته تا درمان رنگی محکوم می کنند. کارمندان برگزاركنندگان از بانك ها می خواهند كه با مشورت با گروه های مدنی ، كارمندان و مشتریان گزارش های جامعی تهیه كنند كه پس از آن به اطلاع عموم خواهد رسید.

“وقت آن رسیده که بانکها واقعاً قویتر شوند” دیتر وایزنگر ، مدیر عامل گروه سرمایه گذاری CtW ، به DealBook گفت. اگرچه بسیاری از بانک ها قبلاً ابتکارات عدالت نژادی را اعلام کرده اند – مانند JPMorgan ، وعده 30 میلیارد دلار برای مقابله با بی عدالتی نژادی – “ما در واقع تعهدی راجع به واقعاً نگاه کردن به یکدیگر نشنیده ایم.”

 • آرون آمونز ، عضو SEIU که متولی صندوق بازنشستگی دانشگاه ایالتی در ایلینوی است ، گفت: “من نمی خواهم اظهارات آنها را كه زندگی سیاه پوستان مهم است یا آنها از عدالت نژادی حمایت می كنند حذف یا كاهش دهم.” اما وی افزود که این کمپین “آنها را در معرض دید عموم قرار می دهد” به تعهداتشان.

برگزارکنندگان کمپین آماده ارائه پیشنهادات برای سهامداران هستند آقای وایزنگر گفت که برای مطرح کردن موضوع رأی دادن توسط سایر سرمایه گذاران. به گفته Tejal Patel ، مدیر حاکمیت شرکتی گروه سرمایه گذاری CtW ، این تهدید می تواند نتیجه دهد: آمازون توافق کرده است که پس از مخالفت اولیه با درخواست گروه برای رای گیری ، اطمینان حاصل کند که زنان و افراد رنگین پوست به عنوان کاندیداهای هیئت مدیره در نظر گرفته می شوند. سهامداران در این مورد

معاملات

 • بانک سرمایه گذاری Perella Weinberg Partners قصد دارد با ادغام با SPAC به سهام عمومی بپردازد. (بلومبرگ)

 • Nasdaq قصد دارد Verafin ، سازنده نرم افزار کشف جرم مالی را به قیمت 2.75 میلیارد دلار خریداری کند. (رویترز)

 • برای مدیریت فروش 1.2 میلیارد دلار اوراق قرضه ، Allstate فقط بانک هایی را که متعلق به اقلیت ها ، زنان یا کهنه سربازان هستند استخدام می کند. (بلومبرگ)

سیاست و سیاست

 • رئیس جمهور منتخب جو بایدن در حالی که دولت ترامپ همچنان از بودجه فدرال خودداری می کند ، اهداکنندگان بزرگ را برای پول برای دوره ریاست جمهوری خود مورد ضرب و شتم قرار می دهد. (سیاست)

 • بر اساس گزارش ها ، سازمان ترامپ تلاش برای فروش هتل خود در واشنگتن را متوقف کرده است ، زیرا پیشنهادات چندین پیشنهاد کمتر از حد انتظار بود. (CNBC)

فن آوری

 • چین در ابراز نگرانی در مورد شرکتهای فین تک با رشد سریع و کمی تنظیم شده تنها نیست. (بلومبرگ)

 • فیس بوک می گوید هوش مصنوعی اکنون 95 درصد از سخنان نفرت انگیزی را که از سیستم عامل آن حذف شده اند ، شناسایی می کند. (CNBC)

بهترین از بقیه

 • اقتصاددان ، ماریانا ماتسوكاتو ، كه هم در محافل مترقی و هم در آزادیخواهان محبوب است ، معتقد است كه روشهای اندازه گیری رشد اقتصادی در حال حاضر بسیار محدود هستند. (نیویورک)

 • تایسون فودز مدیران را به یکی از کارخانه های تولید گوشت خوک خود اخراج کرد زیرا آنها به شرط بندی در مورد آلوده شدن تعداد کارگران به Covid-19 متهم شدند. (WSJ)

 • چگونه همه گیری عادات آموزشی را تغییر داده است: مایک مایو ، تحلیلگر بانک ، از یک طرف ، اکنون قصد دارد در مسابقات پاورلیفتینگ شرکت کند. (FT)

ما بازخورد شما را دوست داریم! لطفاً افکار و پیشنهادات را به آدرس dealbook@nytimes.com ایمیل کنید.[ad_2]

منبع: aseman-kharash.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin