میلیون ها کارگر آمریکایی مهارت کسب 70 درصد بیشتر از درآمد امروز را دارند.


حداکثر 30 میلیون کارگر آمریکایی فاقد تحصیلات عالی چهار ساله مهارت لازم را دارند تا در واقع به مشاغل جدید بروند ، که به طور متوسط ​​70 درصد بیشتر از شغل فعلی خود پرداخت می کنند. استیو لور از نیویورک تایمز گزارش می دهد ، این ارزیابی از همکاری محققان دانشگاهی ، غیرانتفاعی و شرکتی است که اطلاعات مربوط به مشاغل و مهارت ها را استخراج می کنند.

یافته ها به بالقوه تحرک افزایشی برای میلیون ها آمریکایی اشاره دارد که می توانند از مشاغل کم درآمد به مشاغل با درآمد متوسط ​​و بالاتر بروند.

اما این مطالعه همچنین چالشی را که کارگران با آن روبرو هستند را نشان می دهد: آنها در حال حاضر تحرک درآمد کمتری نسبت به افرادی که تحصیلات عالی دارند تجربه می کنند ، که معمولاً به عنوان معیار مهارت ها دیده می شود. محققان می گویند این تصور گسترده عمیقا ناقص است.

پیتر کی بلر ، اقتصاددان کار در دانشگاه هاروارد که عضوی از تیم تحقیق بود ، گفت: “ما باید در مورد صلاحیت و چگونگی اندازه گیری و ارزیابی مهارت ها تجدید نظر کنیم.”

محققان نگاه گسترده ای به مشاغل ، دستمزدها و مهارت های کارگرانی که دیپلم دبیرستان دارند اما دانشکده چهار ساله ندارند به عنوان مقاله کار دفتر ملی تحقیقات اقتصادی در سال جاری منتشر کرده اند. برای مهارت ، محققان از طبقه بندی های وزارت کار استفاده کردند. آنها مشاغل کم مزد را مشاغل کم درآمد متوسط ​​سالانه 38000 دلار در کشور می دانند. مشاغل با درآمد متوسط ​​مشاغلی هستند که بین 38000 تا 77،000 دلار با متوسط ​​57،500 دلار پرداخت می کنند. مشاغل پردرآمد بیش از 77000 دلار هزینه دارند.

بهترین کارگران با حقوق بدون تحصیلات عالی در کارهای رایانه ای ، فنی و مدیریتی بودند. کمترین حقوق برای مراقبت شخصی و تهیه غذا در نظر گرفته شد.


منبع: aseman-kharash.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>