وقت بد برای فروش شراب در منطقه نیویورک


رعد و برق شدید هفته گذشته در یک انبار شراب و شرکت حمل و نقل در شمال برگن ، نیوجرسی ، در یکی از شلوغ ترین زمان های فروش شراب در سال ، حمل و نقل را به فروشگاه های منطقه بزرگ نیویورک مختل کرد.

مارک کوهن ، معاون اجرایی شرکت ، گفت: با وزش باد تا 70 مایل در ساعت ، طوفان ، اوایل دوشنبه (16 نوامبر) ، به 6 ساختمان از 11 ساختمان در مجتمع حاملان غربی خسارت وارد کرد ، سه ساختمان به شدت. هیچ کس آسیب ندید و خسارت ناشی از شراب هنوز در بعد از ظهر سه شنبه ارزیابی می شود.

برای توزیع کنندگان شراب در منطقه ، هوا نمی تواند بدتر باشد. هفته های قبل از شکرگذاری معمولاً پردرآمدترین سال است و این صنعت در حال حاضر با اثر خنک کننده بیماری همه گیر در رستوران ها ، مهمانی های تعطیلات و اجتماعات بزرگ مبارزه می کند.

جان كویل ، مدیر فروش T. Edward Wines and Spirits ، وارد كننده و توزیع كننده از نیویورك كه شرابهای خود را در Western Carriers ، یكی از چندین انبار بزرگ شراب در منطقه ذخیره می كند ، گفت: “ما در تمام هفته تحویل نداشتیم و صدها هزار دلار ضرر كردیم.”

وی گفت: “شما در تلاش برای زنده ماندن ، تلاش برای حفظ شغل مردم هستید و در طی یک هفته نیم میلیون فروش خود را از دست می دهید.” “شما نمی توانید سر خود را به دور آن بپیچید.”

دیوید بولر ، مالک Bowler Wine ، یکی دیگر از واردکنندگان و توزیع کنندگان که تقصیر را در Western Carriers می داند ، گفت که او هنوز از میزان کامل خسارات خود اطلاع ندارد. سقوط خطوط برق و بی ثباتی ساختاری ساختمان ها ، بررسی خسارت را دشوار می کند.

حتما بخوانید:  الزامات اقتصادی بایدن را حتی قبل از افتتاح آزمایش کنید

وی گفت ، از جمله ضررها ، موارد بوژولا نووو بود که قرار بود در 19 نوامبر ، سومین پنجشنبه ماه نوامبر ، هنگامی که اولین شراب آخرین محصول بوژولا اجازه فروش داشت ، وارد فروشگاه شود. با این وجود ، او تلاش کرد تا ضرر را در چشم داشته باشد.

وی گفت: “من از استفاده از یک کلمه به عنوان یک فاجعه متنفرم.” “منظورم این است که ما فقط در مورد شراب صحبت می کنیم.”

آقای کوهن گفت ، Western Carriers همچنین شراب را برای کلکسیونرها و رستوران های خصوصی ذخیره می کند ، اما این سهام در ساختمانهایی که بیشتر تحت تأثیر طوفان نیستند ذخیره می شود.

فای مورونه ، کارشناس هواشناسی در این سرویس ، گفت: اگرچه هشدارهای گردباد در منطقه صادر شده است ، اما سرویس ملی هواشناسی متوجه شده است که خسارت ناشی از رعد و برق بوده است.

آقای کویل گفت که انبارهای آسیب دیده حاوی برخی از با ارزش ترین شراب های ادوارد از جمله شامپاین ، شرابی درجه یک و بطری های بهترین تولید کنندگان در کالیفرنیا است. وی با اشاره به بطری های فروش سخت تر ، گفت: “متأسفانه ، این امر تجهیزات خواب را از بین نبرد.”

آقای کوهن گفت که شرکت های حمل و نقل غربی شکستگی کمی در انبارها پیدا کرده اند ، اما اظهار داشت که آسیب آب می تواند از آب پاش های آتش نشانی قابل ملاحظه باشد. وی گفت ، تمام تجهیزات بیمه هستند.

توزیع کنندگان آرامش کمی در این مورد پیدا کردند. توماس باینس ، رئیس T. ادوارد ، گفت که او می ترسد برچسب های شراب از بین رفته باشد. وی گفت: “وقتی برچسب رنگی شد ، نمی توانم آن را بفروشم.” وی گفت انتظار دارد با شرکت های بیمه اختلافاتی پیش رو داشته باشد.

حتما بخوانید:  اجزای یونیت هیدرولیک چیست؟


منبع: aseman-kharash.ir

دیدگاهتان را بنویسید