کارشناسان و رهبران در حال بررسی نحوه تعمیر آمریکا هستند


💡 از کارشناسان بهداشت روان بخواهید به تماس های 911 پاسخ دهند

تماس های صحیح تحریک شده ، از جمله بحران های بهداشت روانی مراجعه به یک مرکز اعزام اضطراری ، می تواند “کار مناسب در دستان مناسب” را تضمین کند و به تماس گیرندگان 911 ، پلیس و کارکنان بهداشت روان کمک کند تا برای مراقبت از افراد بحران زده

“کریس مگنوس ، رئیس پلیس در توسان ، آریز.”

💡 به افرادی که با آنها بیشتر مخالف هستید گوش دهید

در اینجا راه حل پیشنهادی من برای استفاده یکی یکی وجود دارد: وقتی با دیدگاه دیگری روبرو شدید ، سعی کنید چیزی برای توافق پیدا کنید. شما نیازی به تغییر دیدگاه های خود ندارید. فقط به این حقیقت واقف باشید که دیگران خودشان را دارند. ممکن است به صورت غیرشهودی به نظر برسد. اما این تنها مکان برای شروع است.

– هایدی لارسون ، استاد انسان شناسی در دانشگاه لندن و دانشگاه واشنگتن و نویسنده “بی تحرک: چگونه شایعات واکسن شروع می شود و چرا از بین نمی رود

💡 دستگاهی با اینترنت در دست هر کودک قرار دهید

دولت ها باید کارهای بیشتری انجام دهند – به ویژه هنگامی که واقعیت Covid-19 نیاز به آموزش از راه دور در بسیاری از مدارس آمریکا دارد. تهیه وسایل دیجیتالی لازم به کودکان کمک می کند تا زمینه بازی برای رسیدن به این لحظه بی نظیر فراهم شود و آینده ای روشن تر فراهم شود.

– مارسلو کلور ، مدیرعامل SoftBank Group International

برای ایده های بیشتر ، از جمله سناتور کریس مورفی در مورد کنترل اسلحه ، رابرت اسمیت ، رئیس ویستا ، در مورد نابرابری نژادی ، سناتور سابق هایدی هایتکمپ در مورد حقوق بومیان آمریکا و موارد دیگر ، به گزارش ویژه مراجعه کنید.

حتما بخوانید:  بهترین جراح بینی در تهران بهترین دکتر عمل زیبایی بینی در تهران دکتر حسین میرشفیعی

پس از خواندن آن ، به ما بگویید تنها چیزی که می توانید برای کمک به رفع مشکلات آمریکا ارائه دهید این است dealbook@nytimes.com. نام و مکان خود را وارد کنید و ما می توانیم پاسخ شما را در خبرنامه آینده ارائه دهیم.

کریستوفر والر برای هیئت مدیره بانک فدرال تأیید شده است. نامزدی آقای والر ، محقق منطقه ای بانک فدرال ، توسط سنا با 48 رأی به 47 رأی به تصویب رسید. (سناتور رند پاول ، جمهوریخواه کنتاکی ، در مخالفت با دموکرات ها پیوست.) آقای ترامپ ، هنوز نامشخص است.


منبع: aseman-kharash.ir

دیدگاهتان را بنویسید