IGTV اینستاگرام چیست؟ آشنایی با برخی از مزایا و معایب IGTV اینستاگرام

به محض آپدیت کردن اینستاگرام آیکون IGTV به جهت شما در بالای برگه Home سناریو داده می‌شود. اینستاگرام در روزهای اخیر از امکان به گفته این سایت معتبر رونمایی کرده و هدف از آن، ایجاد کردن یک چیزی مثل تلویزیون است. IGTV اینستاگرام برای یک رقابت سرسخت کلیدی یوتیوب آمده می باشد و پیش بینی می شود که در این رقابت، حتی پتانسیل بیشتری نسبت به یوتیوب داشته باشد. در این قسمت ویدیوهایی را بازدید خواهید نمود از افراد و یا اکانت‌هایی که آن‌ ها را در اینستاگرام فالو می‌ کنید. پادرو ابزاری هوشمند در راستا فروش و ارسال سفارش‌های آنلاین می باشد و به فروشگاه‌های اینترنتی و فروشندگان در شبکه‌های اجتماعی، قابلیت مدیریت و نظارت بر فرآیند فروش و ارسال سفارش‌ها را می‌دهد. اهمیت به کار گیری از گزینه می‌توانید ویدیوهای دیگر آن نتورک یا این که پیج را بازدید کنید.

  • در این نوشته راجع به تمام جنبه‌های مربوط به این امکان حرف کرده‌ایم.
  • در سطح اول بهتر می باشد که بی تردید یک کاور دیدنی و فوق‌العاده به جهت ویدیو خود صحیح کنید.
  • اما این‌که دیگر چه کاربردهایی دارد را در پایین آیتم بررسی قرار می دهیم.
  • برای کاوش در ویدئوها آیکون ذره در بین در گوشه بالا-راست صفحه را انتخاب کنید.

با این کار پست igtv کماکان در ورقه شما باقی باقی مانده و حذف نمی‌شود. یک شیوه دیگر این میباشد که یک تصویر کاور صحیح کرده و به ملازم ویدئو و در قالب یک پست مالتیپل منتشر کنید. اصلی همین عمل اسلاید نخستین تصویر کاور و اسلاید بعدی کلیپ ویدیو به فرمت دیرین خواهد بود.

راهکارهای شبکه وایرلس

سعی کنید از ساعت ها کار مخاطبان خود باخبر گردید و سپس در به عبارتی ساعات، اقدام به تکثیر IGTV کنید. همین یکی دیگر از بهترین شیوه های افزایش ویو آی جی تی وی در اینستاگرام می باشد. صحیح همانطور که تلویزیون را پر‌نور می کنید، IGTV شروع به پخش می کند، به محض همین که برنامه را گشوده کنید. شما اضطراری نیست که برای شروع به تماشای محتوا از اشخاصی که در Instagram دنبال می نمایید و دیگران که ممکن می باشد بر مبنا منافع خود داشته باشید، شروع به کاوش کنید. شما میتوانید ویدیو بیشتری را جستجو نمایید و سوئیچ کنید برای خودتان فالویینگ ها ، محبوب ها و ادامه به بازدید نمایید.. شما همچنین می توانید لایک، کامنت و فیلم ها را به دوستان عزیز خود در دایرکت ارسال کنید.
البته هیچ‌کدام از این موردها باعث کم‌ارزشی این قابلیت و امکان نمیشود و ما نباید به خاطر این مشکلات از کار در IGTV اینستاگرام صرف‌نظر کنیم. به جهت این کار می‌توانید از برنامه‌هایی استفاده نمایید که ویدیوهای افقی را چرخانده و به ویدیوهای عمودی تبدیل می‌کنند. یکی آیکون + و دیگری upload video، پس از لمس یک عدد از همین دو مورد به گالری تلفن یار خود منتقل می‌شوید و در آنجا می‌توانید فیلم موردنظر خویش را گزینش کنید. پس‌ازاینکه شبکه خود را ساختیم,در ورقه IGTV به‌جای آیکون سفیدرنگ عکس پروفایل شما ظاهر می‌شود.
عمومی
پیش از آن که به سراغ طریق آپلود کلیپ ویدیو برویم، لازم هست بدانید که شما نمی­‌توانید هر ویدئویی را در IGTV آپلود کنید. اینستاگرام برای این فعالیت قواعد مشخصی داراست که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم. در پنجره گشوده شده معین نمایید که قصد دارید استوری را در قالب یک هایلایت نو منتشر کرده یا این که آن را به هایلایت‌های گذشته طولانی تر کنید.

نحوه دانلود ویدیوهای طولانی IGTV اینستاگرام

در اکنون حاضر می‌توانیم ویدئوهای IGTV را حساس علامتی که در گوشۀ پایینِ سمت چپ هر پست می‌بینیم تشخیص دهیم. به نمایه خود بروید، بر بر روی زبانه‌ای که IGTV متن شده است کلیک کنید. برگه IGTV بایستی دربین صفحه پست‌های شما و کاغذ ذخیره شده باشد.

نظر بدهید

در گزینه لینک و پیوند ها یا این که حساب های به صورت همزمان مختلف محدودیتی ندارد. سپس از آن دارای کلیک بر روی آیتم Edit در بخش Cover می‌توانید کاور موردنظر خویش را به جهت ویدئوی خویش تعیین کنید. به اشتراک‌گذاری ویدئوی IGTV از طریق اپلیکیشن IGTV نیز مانند IGTV گذاشتن دارای استفاه از خود نرم‌افزار اینستاگرام هست و تفاوتی اهمیت و مهمی وجود ندارد. به این ترتیب برای این که دوباره‌گویی نشود، از ابلاغ دوباره آن دوری می‌کنیم. در این سطح می‌توانید یک تصویر کاور برای ویدئوی خویش تعیین کنید.
اینستاگرام را گشوده کنید و از در میان ویدئوهای IGTV، ویدئویی را که می خواهید در استوری بگذارید باز کنید. پست اسلایدی از خسته شدن مخاطب خودداری می کند، چون می اقتدار هر چکیده را در هر کدام از اسلایدها ذکر کرد تا کسب وکارها، محصولات و یا این که اشخاص گزینه دقت قرار بگیرند. قابلیت و امکان به اشتراک گذاری فیلم های طولانی تا یک ساعت نیز وجود دارد. از هشتگ های اساسی و پرطرفدار برای پست گذاری های خویش به کارگیری کنید.
اگر شما تازه‌وارد باشید فیلم‌هایی که در روزهای اول برای شما در همین بخش قرار می‌گیرد به‌صورت تصادفی و شانسی است. فیلم‌هایی را برایتان قرار دیتا تا بتوانید اصلی انتخاب هر یک آن را بازدید کنید. پخش ویدیوها درIGTVاینستاگراماز شیوه ۴ منو انجام میگردد که هر کدام حاوی فیلم‌های متفاوت می‌باشد. البته مطمئنا اختصاص یک اپ به‌صورت جداگانه به IGTV برنامه دقیقی در پشت سر خویش دارد و آینده روشنی در انتظار همین اپلیکیشن است. تلوزیونی ادقام حساس یک کانال اجتماعی پرقدرت و جذاب، که در هیچ کجای دیگر چنین چیزی پیدا نمی‌شود. نامIGTV؛ اختصاری ازInstaGram TeleVision(تلویزیون اینستاگرام) است.
در برگه گشوده شده، مورد ساخت نتورک (Creat (Channel را بزنید. علاوه‌بر این، IGTV در درجه نخستین برای تلفن‌های هوشمند است. این فیلم‌ها عمودی میباشند براین اساس اعضا برای تماشای آن نیازی به چرخاندن تلفن‌های خود ندارند.

حتما بخوانید: 

هفته اول پس از کاشت مو:

هر آنچه باید راجب IGTV اینستاگرام بدانید

بیش از هر چیز میزان مرغوب بودن ویدئوها و رابطه آنان با ناحیه کاری، تخصصی یا عشق مندی های شما حائز اساسی میباشد که در بلندمدت، انتخاب کننده تعداد بازدیدکننده های پستهای شما خواهد بود. خرید کردن بازدید پست هم راهکار خوب دیگری است که برای دست یابی به این هدف نتیجه بخش خواهد بود. افراد تمایلی به خواندن کپشن های طولانی ندارند که در همین رخ پست اسلایدی می تواند بهترین گزینش به جهت سرگرم کردن مخاطب باشد. کاربران می توانند این ویدئو را به اشتراک گذاشته، سیو کرده یا این که بر روی آن کامنت بگذارند.
در اکنون حاضر خیر و طبق سرعت پیش فرض کلیه بسته های ویو ارسال میشه. حیاتی به کارگیری از داشبورد نوین هاب، دایرکت‌های اینستاگرام را جواب دهید، نوع بندی نمایید و از آنها خروجی اکسل بگیرید. یکی از بهترین حوزه های به کار گیری از پست اسلایدی به جهت قصه گویی است. به جهت ارسال موضوعات زمان‌بندی خاص خویش را داشته باشید؛ به طوری که مخاطب شما به جهت دنبال نمودن مطالب تان به انتظار بنشیند. ویژگی فروشنده حرفه ای موفق چیست؟ ویژگی فروشنده حرفه ای چیست؟ در دنیای رقابتی امروز…
در شکل فعال بودن همین گزینه، ویدیوی شما علاوه بر اینستاگرام، در فیسبوک هم منتشر خواهد شد. ولی به یاد داشته باشید این کار فقط وقتی امکان‌پذیر هست که اکانت‌های اینستاگرام و فیسبوک شما به یکدیگر متصل باشند. اهمیت فعال نمودن گزینه‌ی پیشین یک آپشن دیگر به تنظیمات DownloadGram شما بیش تر خواهد شد. این آیتم که Edit Profile Cover اسم دارد، این امکان را برای شما آماده مینماید که کاور ویدیوی پیش‌نمایش را ویرایش کنید.
پس از دانلود برنامه، می بایست مهم استعمال از حساب اینستاگرام خویش وارد شوید. به ویژه اینکه می‌توانید لینک تارنما یا این که بلاگ خویش را در آن قرار بدهید و همین پیوند قابل‌کلیک است. بله در آپدیت جدید قابلیت و امکان share نمودن igtv در استوری وجود داراست اما پیش سناریو می دهد. درحال حاضر در صفحه‌ی باز شده ویدیوی خود را گزینش کرده و NEXT را بزنید.در همین نصیب برای شما ورقه COVER باز می‌شود. برنامه ها و قابل انعطاف افزارهایی که ساخت می شوند در کنار مزایای خویش انحصار هایی هم دارند و غالبا در آپدیت ها امکانات بیشتری بیشتر می شوند که IGTV نیز از این قاعده مستثنی نیست.
در نهایت مهم نوشتن عنوان و توضیحات ویدیو می توانید آن را پست کنید. در تراز آن‌گاه می توانید عکس کاور ویدیو را از منتخب از خویش ویدیو یا عکسی در گالری خودتان انتخاب کنید. در این نصیب می توانید عکس کاور ویدیو را از یکی از از نصیب های ویدیو تعیین کنید یا این که می توانید عکسی را از گالری عکس های خویش انتخاب کرده و به عنوان کاور ویدیو قرار دهید. ویدئوهای طولانی و عمودی اینستاگرامی ملاحظه کنید که سازندگان خلاق و محبوبتان ساخته‌اند. او از همگی به جهت دسترس به باز‌نگری ها، بروی سه نقطه گوشه تصویر در زمانه سناریو ویدیو کلیک کرده و گزینه view insights را تعیین کنید.
در این قسمت، می‌توانید آمارهایی در رابطه حساس ویدیوی IGTV خویش تماشا نمایید. به جهت نمونه در این بخش، اطلاعاتی درباره ی تعداد View (بازدید)، لایک، کامنت، به اشتراک‌گذاری و ذخیره‌ی ویدیو به وسیله دیگران کسب می‌کنید. توجه نمایید که ویدیوی انتخابی باید اکثر از یک دقیقه باشد.
در پلتفرم IGTV آیکونرا گزینش و آن گاه گزینه­‌ی Create Channel را بزنید. آیکونرا در گوشه­‌ی بالا-راست صفحه­‌ی با یا فید گزینش کنید. گزینه­‌ی Report یا Spam را گزینش کرده و مهم ادامه دادن مراحل، کلیپ ویدیو IGTV را ریپورت کنید. در قسمت Write a message می‌توانید متنی بنویسید تا همراه ویدئو اکران داده شود. چنانچه که دقیقا نمی دانید به دنبال چه چیزی می باشید می توانید به سراغ ویدیوهایی که در بخش Accounts you are following، popular videos و recommended for you بروید.

حتما بخوانید:  رفع موهای زائد لیزر موهای زائد در تهران جوانسازی پوست در تهران دکتر رعنا حقیقت

چطور کلیپ ویدیو IGTV اینستاگرام را ریپورت کنیم؟

با کمک شما، IGTV فصل جدیدی از ویدیو را در اینستاگرام آغاز می کند. اول، اینستاگرام در حال حاضر بزرگترین شبکه اجتماعی که به یک میلیاردکاربر رسید! اینستاگرام در سال 2010 خط مش اندازی شد، اهمیت قابلیت های شگفت انگیز خیلی پرسرعت رویش کرده و این یک دستاورد بزرگ به جهت اینستاگرام است. ساعت مچی LED طرح شیائومی یکی از پرفروش ترین ساعت های مچی در بازار جهانی به شمار می رود. ساعت مچی LED طرح شیائومی با ورقه ی سناریو دیجیتالی بوده و زمان لمس نمودن برگه ساعت، کاغذ اکران جنس با جلوه ویژه خاصی و اهمیت چراغ های LED سفید (یخی) رنگ ساعت را برای شما اکران می دهد.
برای این کار بهتر میباشد ابتدا پست و استوری را در مورد این جلسه قبل از برگزاری قرار دهید. مطمئن شوید که از فالوورهای خود التماس سوال پرسیدن در آن دوران را خواهید کرد. شما می توانید از این پرسش ها در ضبط ویدیوی IGTV خود به کار گیری کنید. یکی از از بهترین راه ها برای ایجاد تعامل از طریق ویدیوهای آموزشی کاربردی است. این ویدیوهای چگونه انجام دهیم می توانند در گزینه مسئله های متفاوت دارای ارتباط اساسی صنعت شما باشند. مثلاً، فرض نمایید شما برندی دارای ربط اساسی تناسب اندام دارید.
اگر اکانت اینستاگرام شما به صفحه­‌ی فیسبوکتان متصل باشد، این نصیب به رخ پیش­فرض فعال است. در غیر همین شکل از همین قسمت می‌توانید دیتاها فیسبوک را وارد کرده و اکانت‌های خود را به هم متصل کنید. محتوای کلیپ ویدیو از کل قواعد و مقررات مربوط به پست­‌ها و استوری­‌های اینستاگرام پیروی می‌­کند.

۲- دانلود اپلیکیشن IGTV

شما چه فکر می‌کنید؟ آیا تا به هم اکنون از نتورک ویدیو IGTV استفاده کرده‌اید؟ چه محتوایی در نتورک خویش به اشتراک می‌گذارید؟ در صورتی که تجربیات یا آموخته‌ای به جهت افزودن به همین آموزش دارید اهمیت ما درمیان بگذارید. در قسمت‌های قبل اشاره شد که IGTV یکی از از امکانات نو اینستاگرام می باشد و خالی از خلل وجود ندارد البته مهم همین حالا می‌توان از این امکان کاربردی به جهت رویش مخاطبان پیج‌تان به کار گیری کنید. در ادامه یک سری از مهم‌ترین نکته ها کاربردی IGTV را ذکر کرده‌ایم. آن گاه در سطح اخیر کافی هست بر بر روی گزینه post کلیک کنید تا ویدیو شما در قالب igtv منتشر شود. در آغاز اینستاگرام خود را از طرز گوگل پلی پیدایش رسانی کنید. اینستاگرام همواره مکانی برای برقراری ارتباط اهمیت کسانی است که هر روز الهام بخش، تدریس و تفریح می کنند. اگر گزینه New را تعیین کنید، بایستی در پنجره بعدی نام هایلایت را معین کرده و آنگاه گزینه Add را بزنید. البته در صورتی که از خود برنامه IGTV استعمال می کنید، از ذیل ویدیو … را انتخاب کنید. هم اکنون می توانید پیوند این ویدیو را با دوستان عزیز خودتان به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma